Wózki spacerowe 2021 marki X-lander|Wózki spacerowe X-lander w wersji 2021

Marka X-lander przygotowała na rok 2021 kilka nowości w zakresie spacerowych wózków dziecięcych. Dziś przybliżymy pokrótce kluczowe aspekty dwóch modeli, tj. nowości: X-Follow oraz odświeżonej wersji wózka X-Fly.

Bezpieczeństwo i komfort podróżowania dziecka w wózkach spacerowych X-lander w wersji 2021

Wybierając wózek spacerowy dla naszego dziecka kierujemy się przede wszystkim bezpieczeństwem i komfortem podróżowania malucha. Modele spacerówek marki X-lander na rok 2021 spełniają wszystkie najbardziej wymagające oczekiwania w tym zakresie, czyli m.in.:

 • W wózkach spacerowych w wersji 2021 – X-Fly i X-Follow zastosowano pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa. W odświeżonej wersji X-Fly zainstalowano też nową wersję klamry, która jest znacznie łatwiejsza w obsłudze. Jej konstrukcja pozwala na to, by najpierw zapiąć dziecku pas biodrowy, a następnie, gdy jest już zabezpieczone, dopiero zapiąć kolejne elementy 5 punktowych pasów. Taka klamra jest znacznie bardziej ergonomiczna, pozwala szybciej zapiąć dziecko, oraz łatwiej regulować pasy.
 • W modelu X-Follow na koszu zakupowym, na obrzeżu budki oraz kołach umieszczono odblaski zwiększające naszą widoczność podczas spacerów po zmroku. W wersji 2021 wózka spacerowego X-Fly poza zamieszczonymi odblaskami na budce, dodatkowo nadrukowano odblask na całym podnóżku, dzięki czemu wózek jest widoczny z każdej strony.
 • W obu modelach zastosowano duże, przestronne budki posiadające możliwość regulacji, powiększone o dodatkowy panel. Dzięki czemu dzieci są chronione przed warunkami atmosferycznymi.
 • W wózkach spacerowych w wariancie 2021 zastosowano bezdźwięczne zamki i ciche elementy składania budki. Takie rozwiązania minimalizują ryzyko obudzenia dziecka podczas spacerów.
 • Oba modele spacerówek na 2021 r. posiadają także dedykowaną barierkę ochronną. Można ją odpiąć z dwóch stron wózka, by jeszcze łatwiej móc wyjmować lub wkładać dziecko. Barierki nie odstają po odpięciu, dzięki czemu są bardzo bezpieczne.
 • W wózkach użyto certyfikowanych materiałów, które są w pełni przyjazne dzieciom. Przykładowo barierki nie zawierają ftalanów, spełniając wszystkie normy bezpieczeństwa. Warto dodać, że tkaniny w modelu X-Fly cechuje filtr UV50, a w X-Follow zastosowano wersje przeciwdeszczowe.

Modele wózków spacerowych na rok 2021 cechuje również m.in.: nowoczesny design, wysoka jakość wykonania, czy niezwykła funkcjonalność. Poniżej przedstawiamy kilka cech dodatkowo charakteryzujących wózki spacerowe 2021, czyli X-Follow oraz X-Fly:

 • Niewielka masa – 6,9 kg w przypadku X-Fly i 7,5 kg w przypadku X-Follow, oraz intuicyjny sposób składania. Warto dodać, że X-Follow składa się jedną ręką, natomiast model X-Fly po złożeniu jest tak kompaktowy, iż można go nosić na ramieniu, jak torbę – posiada także dedykowany pasek w tym celu.
 • Po złożeniu spacerówki zajmują mało miejsca, co jest szczególnie przydatne, gdy chcemy przechowywać wózek w domu. Ma to również istotne znaczenie podczas transportowania wózka, który z łatwością mieści się nawet w bagażniku małego samochodu.
 • Zarówno X-Fly, jak i X-Follow posiadają odpowiednio amortyzowane i łożyskowane koła, które znacznie ułatwiają pokonywanie miejskich uliczek i manewrowanie wśród regałów w sklepie.
 • Modele X-Follow i X-Fly wyposażone są w piankowe, lekkie koła EVA. Dzięki czemu koła nie wymagają pompowania i zapewniają komfortowe poruszanie się po różnych rodzajach podłoża.
 • Wózki można z łatwością prowadzić jedną ręką, są stabilne i bardzo łatwo się nimi manewruje.
 • Wózki posiadają także blokadę przednich kół, co wyróżnia je na tle konkurencyjnych modeli. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie, dzięki któremu wózki X-lander bardzo komfortowo prowadzi się po nierównościach.
 • Niezawodność będąca synonimem marki X-lander, podobnie jak wysokiej jakości materiały, czy wykonanie na najwyższym poziomie z niezwykłą dbałością o każdy detal.

Wyjątkowa stylistyka spacerówek X-lander to jeden z kluczowych aspektów projektowania naszych produktów. Odcienie tkanin zastosowanych do tworzenia wózków spacerowych 2021 dobrano tak, aby spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, ale także szły w parze z obowiązującymi trendami. Wózki spacerowe X-Fly w odświeżonej wersji na 2021 r. utrzymane są w stonowanej tonacji szarości (Azure Grey i Evening Grey) oraz czerni – Astral Black. W spacerówkach X-Follow wykorzystano szeroką gamę kolorów. Pastelowe odcienie Stellar Sky i Sunsey Pink wpisują się w aktualne modowe trendy. Follow w kolorze Cosmic Blue oraz Sollar Yellow pozwalają wyróżnić się na tle innych wózków. Warto podkreślić, że odcień Sollar Yellow jest odpowiedzią na ranking opublikowany przez amerykańskie przedsiębiorstwo Pantone, które uznało słoneczną żółć jako kolor roku 2021. Osobom ceniącym klasyczne rozwiązania z pewnością przypadną do gustu spacerówki X-Follow w odcieniach Galaxy Beige oraz Helio Green. Aluminiowa rama wózka doskonale współgra ze wszystkimi odcieniami budek oraz siedzisk spacerówek X-Fly i X-Follow.

Tkaniny wysokiej jakości zastosowane w wózkach spacerowych 2021

Przy tworzeniu wózków X-lander korzystamy z najlepszych materiałów. Przykładowo w spacerówkach X-Follow wykorzystywane są wodoodporne tkaniny, dzięki czemu zapewniają one ochronę przed deszczem. Dla pełnego zabezpieczenia dziecka podczas silnych opadów warto dodatkowo zainstalować dedykowaną folię przeciwdeszczową. Materiały w wózkach spacerowych 2021 zgodne są z normami europejskimi pod względem ochrony przed zapłonem, a także czynnikami chemicznymi. Specjalny rodzaj tkaniny z filtrem UPF50+ zastosowany w wózkach X-Fly jest szczególnie bezpieczny dla dzieci. Protektor UV50 chroni delikatną skórę dziecka przed nadmiernym działaniem promieni słonecznych. Z tkaniny tej wykonana jest między innymi budka, której szeroki zakres regulacji pozwala na zasłonięcie dziecka przed słońcem.

Modele wózków spacerowych na rok 2021 spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa, cechują się wyjątkową jakością wykonania, a ponadto są zaprojektowane w nowoczesnym stylu. Można je także doposażyć w wyjątkowe akcesoria, jak np. śpiworki do wózka, dedykowaną torbę, czy folię przeciwdeszczową. Ciekawym dodatkiem do modelu X-Fly jest także przykładowo pokrowiec, który chroni ramę wózka przed uszkodzeniem. Jest to szczególnie istotne podczas podróży, kiedy transportujemy wózek. Przedstawione wózki dla dzieci to jedne z najlepszych modeli oferowanych obecnie na rynku. Osoby chcące poznać bliżej cechy każdego z nich, serdecznie zapraszamy do specyfikacji technicznej: X-Follow oraz X-Fly.