X-lander Śpiwory do wózków, do spacerówki, śpiwór do gondoli - X-lander

CENA

SEZON

FUNKCJONALNOŚĆ

Wyświetlanie wszystkich wyników: 13

Śpiworki do wózka – czyli ciepłe, bezpieczne i niezwykle przydatne akcesoria

Śpiworki do wózka są niezastąpionym elementem wyprawki dziecięcej. Poszukując idealnego modelu warto zaopatrzyć się w kilka wersji. W zależności od pory roku, można wyróżnić śpiworki do wózka na zimę, czy jesień, oraz te dedykowane na wiosnę. Śpiworki do wózka różnią się przede wszystkim materiałem z jakiego są wykonane. W przypadku marki X-lander, śpiworki mogą być także dobrane odpowiednio do wymiarów dziecka. Śpiworki do wózka z założenia mają za zadanie miło otulać maluszka, tworzyć bezpieczne i przyjemne warunki. Jednocześnie ich rola polega na zabezpieczeniu dziecka przed wiatrem, chłodem, czy opadami atmosferycznymi. Śpiworki pomagają także regulować właściwą temperaturę.

Jak wykonane są śpiworki do wózków?

Śpiworki do wózków wyglądem przypominają tradycyjne śpiwory służące do spania, tylko w pomniejszonej wersji przeznaczonej dla dzieci. W przypadku śpiworków marki X-lander, warto jeszcze wspomnieć, iż posiadają one zamki błyskawiczne wszyte z obu stron śpiworka. Bardzo ciekawym rozwiązanim są również umieszczone w klapach śpiworka magnesy. Pozwalają one niejako wywrócić górną część śpiworka i zawinąć o barierkę ochronną w wózku. Dzięki temu śpiworek jest zabezpieczony przed zsuwaniem. Niekwestionowaną zaletą śpiworków do wózków jest fakt, że nawet bardzo ruchliwe dziecko nie odkopie się podczas spacerów, co często ma miejsce w przypadku kocyka czy kołderki.

Oryginalna, wielowarstwowa technologia wykonania śpiworków gwarantuje najwyższą jakość

Śpiworki do wózka marki X-lander wykonane są warstwowo. W zależności od modelu – zewnętrzna warstwa śpiworka wykonana jest z impregnowanej tkaniny, chroniącej przed deszczem, śniegiem czy wiatrem. Przykładowo we wnętrzu śpiworka do wózka X-Cosy zastosowano warstwę ociepliny z najwyższej jakości materiałów i wypełnieniem antyalergicznym. Dodatkowo znajduje się także warstwa w postaci wodoszczelnej membrany oraz przyjemnej w dotyku tkaniny, która bezpośrednio otula maluszka od wewnętrznej strony. W zależności od modelu śpiworka do wózka użyto w tym celu np. miłej w dotyku tkaniny typu velvet (model śpiworka X-Cuddle Velvet ) albo miękkiego i ponadczasowego polarku typu „minky” (model śpiworka X-Cuddle). Przykładowo łączna grubość wypełnienia w przypadku modeli X-Cuddle Velvet oraz Art to nawet 520g/m2. Tkaniny śpiworka są certyfikowane, posiadają atest STANDARD 100 by OEKO-TEX, który jest gwarantem jakości i bezpieczeństwa dla maluszka.
Dziecięce śpiworki do wózka X-lander to jeszcze więcej korzyści
Śpiworek do wózka jest także bardzo pomocny podczas przenoszenia dziecka, zwłaszcza śpiącego. Wszystkie śpiworki do wózka X-lander wyposażone są też w ukryte zamki, które rozpinają się bardzo szeroko. Jest to niezwykle praktyczne rozwiązanie, gdyż pozwala na szybki i łatwy dostęp do dziecka, oraz wygodne wkładanie, bądź wyjmowanie maluszka ze śpiworka. Pomagają one także regulować temperaturę. X-lander oferuje śpiworki, które cechują się nie tylko sprytnymi funkcjonalnościami, ale także nowoczesnym designem i wzornictwem, który oczaruje każdego. Śpiworki X-lander są też łatwe w utrzymaniu czystości. Dolna, wewnętrzna część śpiworka podszyta jest impregnowanym materiałem, tak aby zabezpieczyć go przed mokrymi i brudnymi bucikami maluszka. Dodatkowo wszystkie elementy można bez obaw prać w warunkach domowych w pralce.

Uniwersalny śpiworek pasujący do różnych modeli wózków

X-lander oferuje śpiworki do wszystkich rodzajów wózków dziecięcych, które znajdują się w ofercie. Są zatem odpowiednie zarówno do gondoli, jak i wózków spacerowych, czy siedzisk spacerowych w przypadku modeli 3w1 lub 2w1. Ponadto śpiworki posiadają uniwersalną budowę przystosowaną także do 5 punktowych pasów bezpieczeństwa. Dzięki takim rozwiązaniom śpiworki mogą być używane przez znacznie dłuższy czas. Marka X-lander przygotowała ponadto model śpiworka, który „rośnie” wraz z dzieckiem. Jest to tzw. śpiworek do wózka przedłużany o nazwie X-Cuddle Velvet. Jego modułowa konstrukcja pozwala dzięki zamkom błyskawicznym, regulować rozmiar śpiworka od „S” do „L”.Zatem może on być odpowiedni zarówno dla noworodka w gondoli, jak i starszego dziecka w wózku spacerowym.

Śpiworek do wózka to idealny pomysł na prezent

Śpiworki do wózka oferowane przez markę X-lander to bardzo modne wzornictwo i kolorystyka. Postawiono m.in. na uniwersalną i ponadczasową szarość z drobnymi akcentami modnych, kwiatowych motywów. Pojawiają się także śpiworki nowoczesne, w czarno-białe i kontrastujące graficzne wzory, w kolorze głębokiego granatu i fuksji. Czy też śpiworki do wózka z futerkiem. Podsumowując – śpiworki do wózka to niezbędnik dla rodziców, komfort dla dziecka i wyśmienity pomysł na prezent, np. z okazji narodzin dziecka, czy Baby Shower. Można je dodatkowo skompletować z praktyczną mufką do wózka, które razem tworzą elegancki i kolorystycznie spójny zestaw.

Zobacz modele śpiworków do wózka marki X-lander:

Śpiworek do wózka X-Cosy
Śpiworek do wózka X-Cosy Art
Śpiworek do wózka X-Cuddle
Śpiworek do wózka X-Cuddle Velvet