X-lander Części zamienne do wózków dziecięcych, oryginalne, tanie- X-lander

CENA

SEZON

FUNKCJONALNOŚĆ

Wyświetlanie 1–25 z 37 wyników

Części zamienne do wózków i dodatkowe akcesoria marki X-lander

Części zamienne to katalog akcesoriów i podzespołów, które są dedykowane modelom wózków marki X-lander. Wybierając spośród nich masz pewność, że otrzymujesz oryginalne, sprawdzone, oraz w pełni kompatybilne produkty. Poszczególne podzespoły wózka zużywają się w różnym czasie, w zależności od sposobu użytkowania, intensywności, a także zgodności z przeznaczeniem danego modelu. W trakcie użytkowania wózka warto mieć na uwadze zalecenia dotyczące dopuszczalnej wagi dziecka w przypadku danego modelu, które też mają wpływ na jego zużycie. Dla wygody naszych Klientów, oferujemy możliwość szybkiego i łatwego zakupu potrzebnych części w naszym sklepie internetowym. W zakładce „części zamienne” znajdziesz podzespoły i dodatkowe akcesoria wraz z dokładnym opisem oraz informacją do jakiego modelu/modeli pasują. Oferujemy również możliwość oddania wózka bezpośrednio do serwisu. Zostanie tam wówczas sprawdzony pod kątem naprawy/wymiany części ujętych w regulaminie serwisu.

Platforma do wózka
Mała torba do wózka

Warto wybierać wyłącznie oryginalne podzespoły i części zamienne

Oryginalne części zamienne do wózków to przede wszystkim gwarancja bezpieczeństwa i pełnego komfortu jazdy dla dzieci, co stanowi kluczowy element. Ponadto użytkowanie wyłącznie oryginalnych części zamiennych marki X-lander jest gwarancją 100% kompatybilności z wózkiem i najwyższej jakości materiałów ich wykonania. Przekłada się to również bezpośrednio na stan i żywotność poszczególnych podzespołów, ale także całego wózka.

Gondola do wózka
Uchwyt na kubek, butelkę

Jakie części i akcesoria zamienne oferuje X-lander?

X-lander przygotował szeroki katalog części zamiennych wraz z dodatkowymi akcesoriami dla danego modelu wózka. Wśród części, jakie można znaleźć w sklepie X-lander znajdują się m.in.:

Kółka przednie do wózka (do modeli: X-Move, X-Pulse, X-Run, X-Cite)
Kółka tylne do wózka (do modeli: X-Move, X-Pulse, X-Run, X-Cite)
Opony (gładka bądź z bieżnikiem, odpowiednio w rozmiarach: 10, 12, 16 cali)
Dętki (rozmiar: 10, 12, 16 cali).

Poza częściami zamiennymi X-lander oferuje także inne elementy, np.:

Pokrowce przeciwdeszczowe do gondoli, chroniące dziecko przed opadami deszczu, śniegu oraz porywistym wiatrem. Folia precyzyjnie zabezpiecza cały wózek przed zmoknięciem;
Moskitiery przeciw insektom – pasują do każdego modelu dzięki uniwersalnym napom, idealnie przylegają do wózka, chroniąc dziecko przed owadami;
Barierki ochronne do wózków – oryginalne, pasujące do wszystkich modeli, z logiem marki, wykonane niezwykle estetycznie z wysokiej jakości czarnej eco skóry, wpinane wprost do siedziska wózka.

W razie wątpliwości lub dodatkowych pytań w zakresie wyboru odpowiedniej części, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami, którzy pomogą w wyborze odpowiedniego asortymentu.

Zobacz również:

Spacerówki
Spacerówka kubełkowa
Wózek do biegania
Wózki dla dzieci