X-lander Torby do wózka, plecaki do wózka - sklep online X-lander

CENA

SEZON

FUNKCJONALNOŚĆ

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Torba i plecak do wózka, czyli praktyczne akcesoria, które ułatwią każdy spacer

Torba do wózka podobnie jak dedykowany plecak, stanowią niezwykle praktyczne elementy każdego spaceru. Kluczowe zalety takich akcesoriów to przede wszystkim możliwości łatwego i bardzo przemyślanego pomieszczenia wszystkich niezbędnych podczas spacerów rzeczy. Torby można bardzo łatwo zapinać do ramy wózka, przez co stanowią spójną całość z wózkiem, ale także są dopasowane estetycznie. Dedykowane torby do wózków stanowią zatem nie tylko bardzo użyteczny element spacerów, ale również niezwykle designerski dodatek do wózka.

Wkładki do spacerówki
Mufki do wózka

Plecak do wózka – doskonała alternatywa dla klasycznych toreb

Zamiast klasycznych toreb możemy wykorzystać plecak do wózka o szerokim zastosowaniu. Ważne są tutaj specjalnie zaprojektowane wewnętrzne kieszenie, które pozwolą wygodnie przechowywać nie tylko drobiazgi, ale także wszystkie inne rzeczy, które musimy zabrać na spacer z maluchem. Takim produktem jest nasz model X-Venture, występujący w dwóch wariantach kolorystycznych – beżowym i błękitnym. Istotną częścią naszych plecaków do wózka są detale, które nadają wyjątkowej użyteczność, a ponadto sprawią, że poczujesz się modnie podczas każdego wyjścia. Wszechstronne zastosowanie plecaków do wózka sprawia, że możemy wykorzystywać je także do uzupełnienia naszej stylizacji podczas codziennych wyjść na zakupy czy do pracy. Szelki umożliwiają wygodne noszenie plecaka na plecach, a w razie potrzeby możemy nosić go jak torbę za pomocą górnego uchwytu. Sprawdzi się w takim przypadku także doskonale jako torba na laptopa, zwłaszcza, że posiada dedykowaną, specjalnie przygotowaną w tym celu miękką przegrodę. Plecak do wózka cechuje zatem duża uniwersalność i szerokie zastosowanie.

Organizer do wózka
Spiworki do wózka

Mała torebka do wózka na „mniejsze” wyjścia

W przypadku wyjść do sklepu na małe zakupy, czy wspólnego biegania z dzieckiem, warto wybrać torebkę do wózka. Jednym z takich produktów jest nasz model organizera do wózka o nazwie X-Bag Lite. Jego małe rozmiary zapewniają maksymalny komfort, także podczas biegania z wózkiem (przy dużej torbie uderza się w nią kolanami), jednocześnie są wystarczające do pomieszczenia drobiazgów – kluczy czy portfela bez nadmiernego obciążania spacerówki. Małą torbę do wózka polecamy zwłaszcza w przypadku modelu X-Run, dedykowanego do bardziej aktywnego spędzania czasu z dzieckiem, lub w przypadku modelu X-Fly podczas miejskich wycieczek.

Praktyczne rozwiązania zastosowane w torbach i plecakach do wózków X-lander

Torby i plecaki X-lander są praktycznymi atrybutami, które warto zabrać na spacery z maluchem. Mniejszy model X-Bag Lite przechowa najpotrzebniejsze rzeczy. Zalecany jest dla rodziców, którzy uwielbiają spędzać czas aktywnie ze swoją pociechą i potrzebują torbę na trening lub krótkie wyjście. Duża torba do wózka X-Bag ma pojemność 15 litrów, dlatego z powodzeniem możemy w niej pomieścić już wszystkie niezbędne drobiazgi. Podobna pojemność charakteryzuje także plecaki X-Venture. Zarówno duża torba do wózka, jak i plecak posiadają liczne przegródki ułatwiające uporządkowane przechowywanie zabranych przez nas rzeczy. W skład wyposażenia torby do wózka wchodzą turystyczny przewijak, termos utrzymujący ciepło oraz saszetka na drobną gotówkę lub klucze. Podobnie, jak torba, plecak do wózka wyposażony jest w termiczny pokrowiec przydatny do przechowywania napoju w butelce, jak również w matę do przewijania. Ponadto plecak posiada także specjalną zewnętrzną kieszonkę na chusteczki nawilżane.
Mocowanie – bardzo ważny element każdej torby i plecaka do wózka
Każda praktyczna torba do wózka powinna być wyposażona w solidne mocowanie do rączki lub ramy wózka. Tym właśnie charakteryzują się torby do wózka X-lander. X-Bag Lite oraz X-Bag w łatwy sposób możemy zamocować do ramy wózka. Plecak X-Venture posiada natomiast mocowanie za pomocą rzepu do rączki wózka, dlatego jest to rozwiązanie uniwersalne, dedykowane do większości modeli wózków.
Bogata kolorystyka toreb do wózka
Torby do wózka marki X-lander są nie tylko praktyczne. Dzięki możliwości dostosowania ich do kolorystyki spacerówki, oraz indywidualnych preferencji, stanowią także modny dodatek do wózka. Wielu rodziców decyduje się na zakup uniwersalnej, torby do wózka w kolorze azure grey, którą mamy w naszej ofercie. Warto podkreślić, że torby X-Bag występują także w wielu różnych wariantach kolorystycznych:szarym, czarnym, beżowym i niebieskim.

Zobacz również:

Spacerówki
Wózki dziecięce
Części do wózków
Pokrowce na wózek