PRZYCZEPKA DO ROWERU BOOSTER 2WÓZEK PRZYCZEPKA 3W1

1999 CENA CAŁEGO ZESTAWU

 • Pompowane duże koła wyróżniają spacerówkę do joggingu
 • POMPOWANE DUŻE KOŁA
 • DLA DWÓJKI
 • Wózek biegowy dla niemowlaka z moskitierą
 • MOSKITIERA
 • AMORTYZACJA

Na stanie

EAN: 5907651632008 SKU: T-WDZ-0004 Kategorie: ,

OPIS BOOSTER 2

Przyczepka rowerowa z hamulcami tarczowymi, która w szybki i prosty sposób zmienić się może w profesjonalny wózek biegowy i wózek spacerowy dwa dwójki dzieci.
To komfortowa i wytrzymała przyczepka, która przeznaczona jest do przewozu dwójki dzieci lub dziecka i bagażu, do wagi w sumie 45 kg. Wyposażona w osłonę przeciwdeszczową, moskitierę, chorągiewkę i wiele innych przydatnych elementów zapewniających bezpieczeństwo i wygodę. Przyczepka rozkłada się w prosty sposób do transportu. Koła zdejmowane są wraz z tarczami.

POBIERZ INSTRUKCJĘ

CECHY

 • Ręczne hamulce tarczowe

 • Zapewnia pełną kontrolę i podnosi bezpieczeństwo podczas biegu. Pzy schodzeniu z góry, bardzo ułatwia prowadzenie przyczepki.
 • X-lander Switch System

 • To dziecinnie proste. Dzięki dodatkowym wyniennym elementom w zestawie, przyczepka służy do biegania, spacerów i jazdy rowerem. Zmieniasz moduły kiedy chcesz w łatwy sposób na Click.
 • Regulacja amortyzacji

 • W zależności od terenu i obciążenia, wybierasz miękie lub sztywniejsze zawieszenie. Regulacja amortyzacji zapewnia większy komfort jazdy i uniwersalne zastosowanie.
 • Przednie i boczne odblaski

 • Nieocenione i niezbędne zawsze i przez cały rok. Zadbaliśmy o oznakowanie, zarówno przyczepki jak i kół.
 • Ochrona przed deszczem

 • Może Was zaskoczyć nagła zmiana pogody, kiedy wracacie z biegania czy ze spaceru, ale nieprzemakalne zamki oraz wbudowana osłona przednia, zabezpieczają pasażerów przyczepki przez zmoknięciem.
 • Testy wytrzymałości

 • Booster 2 został poddany testom wytrzymałościowym na 2x po 22 kg obciążenia oraz testom stabilności. Spełnia wszystkie wymagania dla tego typu produktów określonych w normie europejskiej.

WYMIARY

BOOSTER 2

Przedstawiamy naszą nowość, przyczepkę rowerową Booster 2.
To kolejny w naszej kolekcji produkt dla aktywnych, lubiących wyzwania rodziców.
Ten model to wersja 3w1, czyli profesjonalna przyczepka rowerowa, spełniający wszystkie normy wózek biegowy oraz wózek spacerowy dla dwójki.

Testowany w warunkach laboratoryjnych oraz outdoorowych, zaprojektowny z myślą o komforcie i bezpieczeństwie. Wykończony sportowymi przydatnymi detalami oraz gamą akcesoriów w zestawie.
To produkt, który zadowoli zarówno zaprawionych sportowo rodziców jak i amatorów.

Proszę zaakceptuj ciasteczka marketingowe oby obejrzeć wideo.

Zastosowanie i parametry

Przyczepka rowerowa Booster 2 przeznaczona jest dla dwójki dzieci, lub jednego dziecka i bagażu. Maksymalna ładowność przyczepki to aż 45 kg! Ma szerokie zastosowanie, a wszystkei akcesoria umożlwiające korzystanie z jej funkcji, są w zestawie! Niezwykle praktyczną cechą tego produktu jest to, że został on opracowany w technologii 3w1, dlatego oprócz przyczepki może pełnić funkcje spacerówki lub wózka biegowego (odpowienie koła są w zestawie). Wspomniany model w bardzo prosty sposób montuje się do ramy roweru, ma pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa oraz możliwość pochylania kanapy do pozycji bardziej leżącej.

Dla dzieci, sportowców i dla pasjonatów.

Jazda na rowerze jest doskonałym sposobem na wspólne uprawianie sportu, jednak od razu pojawia się kwestia bezpieczeństwa. Dlatego warto zwrócić uwagę na kilka aspektów. Przyczepka jadąca zawsze za rowerem, powinna mieć osłonę, która szczelnie ochroni dzieci przed kamieniami czy drobnymi gałęziami wydostającymi się spod kół. Same koła, jadąc np przez las, mogą napotykać na większe konary czy gałęzie, dlatego powinny być zabezpieczone przed uderzeniem. Osoba prowadząca przyczepkę, czy to w wersji biegowej czy rowerowej, powinna mieć nad nią dużą kontrolę, a to zapewniają ręczne hamulce tarczowe – tak jak w rowerach czy samochodach silne, naciśnięcie hamulca powoduje natychmiastowe zatrzymacie przed przeszkodą. Można także wykorzystać go do lekkiego zwalniania i pomagania sobie przy schodzeniu z górki.

Zachowaj ostroźność

Przy jeździe z dziećmi rowerem czy jeździe na rolkach, nic Was tak nie chroni, jak zachowanie odpowiedniej prędkości. Dlatego dopuszczalna prędkość do przewożenia dzieci w przyczepce to 16 km/h. Zalecane jest także, zakładanie dzieciom kasków.
Dodatkowym zapezpieczeniem jest zakładnie na rękę paska łączącego prowadzącego/biegnącego z rączką przyczepki. To na wypadek utraty kontroli, przewrócenia się czy wypuszczenia przyczepki z rąk.
Bardzo istotne są także pasy bezpieczeństwa. Zastosowaliśmy najwyższy poziom zabezpieczenia czyli 5-punktową klamrę. Dzięki temu dziecko siedzi stabilnie i symetrycznie. Przemyślany, dwuetapowy sposób zapięcia skutecznie eliminuje możliwość samodzielnego odpięcia się podczas jazdy.

Zabezpieczenie połączenia z rowerem
Dyszel łączący rower z przyczepką posiada przegub, który ma istotne, z punktu widzenia bezpieczeństwa jazdy, zastosowania.
1. Przegub, który jest sprężyną ugina się podczas wchodzenia w zakręt niwelujac tym samym kąt skrętu i trzymajac przyczepkę w osi roweru, a nie wyjeżdżając mocno na boki.
2. Ten sam mechanizm zadziała kiedy rower, np. oparty o drzewo, przewróci się. Przegub zabezpiecza przyczepkę przed przewróceniem się razem z rowerem.

Przyczepka czy fotelik rowerowy?

Rowerowe przyczepki dla dzieci są nie tylko bezpieczniejsze, ale także wygodniejsze w porównaniu do fotelików rowerowych. Przede wszystkim maluch ma tu znacznie więcej miejsca i dużo wyższy komfort wykończenia wnętrza. Oparcie jest tkaninowe, a na bokach znajduą się przytulne miękkie zagłówki. Przyczepka zabezpiecza dziecko przed słońcem i deszczem, a dzięki siateczkowemu przedniemu panelowi chroni od zanieczyszczeń wydobywających się spod kół i przed owadami.

W zestawie jest wszystko i na każdą pogodę

X-lander Switch System to więcej możliwoci
Ten system zmiany funkcji nie wymaga dokupowania żadnych akcesoriów. Wszystko czego potrzebujesz do biegania i jazdy rowerem z dzieckiem, znajduje się już w zestawie!
Booster 2 posiada w zestawie koło przednie biegowe wraz z uchwytami montowanymi na click, dwa małe drzednie kółka “wózkowe”, montowane na click oraz dyszel do roweru także montowany na click.
Całość tego modelu wykończona jest wodoodpornymi zamkami, ale wbudowana została również folia przeciwdeszczowa. Przyczepka wyposażona jest w przednią osłonę z siatki, która chroni dziecko przed piaskiem i kamieniami, wydostającymi się spod kół roweru. Booster 2 posiada ponadto w zestawie, zintegrowaną zasłonkę przeciwsłoneczną i chorągiewkę widoczną z daleka!

Proszę zaakceptuj ciasteczka marketingowe oby obejrzeć wideo.

Może spodoba się również…