X-lander Akcesoria do wózków dziecięcych, tanie, solidne-sklep X-lander

CENA

SEZON

FUNKCJONALNOŚĆ

Wyświetlanie 1–25 z 98 wyników

Akcesoria do wózków – praktyczne dodatki, które warto dobrać do spacerówki

Kompletowanie wyprawki dla maluszka opiera się także na wyborze akcesoriów do wózka, czyli praktycznych i designerskich gadżetów, które z pewnością będą często wykorzystywane. Warto zwrócić uwagę na akcesoria do wózków marki X-lander, które są nie tylko użyteczne, ale wyróżniają się także bardzo wysoką jakością oraz niezwykłą dbałością o szczegóły i estetyką.

Torby do wózka
Pokrowce na wózek

Akcesoria do wózka dziecięcego, które dobrze jest zabrać na zimowy spacer.

Niskie temperatury panujące zimą wymuszają na rodzicach zastosowanie akcesoriów do wózka, które uchronią maluszka przed chłodem. Mowa tutaj głównie o śpiworkach, które z zewnątrz posiadają nieprzemakalny materiał, a wewnątrz miłą w dotyku wyściółkę. Nasze modele X-Cuddle, jak również X-Cosy Art nie tylko zagwarantują dziecku ciepło, ale także wyróżniają się niebanalną stylistyką. Warto zwrócić uwagę na nasz nowy produkt, czyli śpiworek X-Warm, który cechuje niezwykła lekkość i sportowa stylistyka, niczym w przypadku kurtek zimowych. Łatwo można go spakować także małą paczkę, co jest istotnym atutem.
Akcesoria do wózków dziecięcych przydatne podczas każdego spaceru
Jednym z najważniejszych akcesoriów do wózka są torby, do których można spakować najpotrzebniejsze rzeczy na wspólny spacer z naszym maluszkiem. Zapasowe pieluszki, butelkę z mlekiem czy zapasowe ubranie wszystko to z łatwością pomieszczą torby X-Bag oraz stylowy plecak X-Venture, który jest uniwersalnym akcesorium, dostosowanym do każdego modelu wózka X-lander.

Części do wózków
Spiworki do wózka

Gadżety do wózka dziecięcego, które z pewnością przypadną do gustu maluchom

Tutaj można wskazać przykładowo na dostawkę do wózka X-Board, która dedykowana jest drugiemu, starszemu dziecku. Dzięki dostawce starszak może podróżować tym samym wózkiem co młodsze dziecko, tylko w formie stojącej – na czas gdy zmęczy się spacerowaniem. Taka forma stanowi dla dzieci nie lada frajdę, a jednocześnie daje możliwość odpoczynku podczas spaceru, bez konieczności prowadzenia dwóch wózków. Bardzo użytecznym akcesorium, którego funkcja pozwala na nieprzerwaną aktywność są pokrowce przeciwdeszczowe. Pokrowce pozwalają kontynuować spacer mimo niepogody. Dzieci podczas spaceru w deszczu są w pełni chronione, bezpieczne, a jednoczenie mogę bez ograniczeń obserwować otaczający świat i czerpać radość z niezwykłej przygody, jaką jest spacer w deszczu, czy śniegu.

Akcesoria do spacerówki przydatne zarówno dla maluszka, jak i rodziców.

Jednym z przydatnych akcesoriów do wózków dziecięcych, który warto wykorzystać w czasie wspólnej przechadzki z maluszkiem jest uchwyt na kubek. Można w nim przechowywać butelkę z napojem dla dziecka, ale także kubek z kawą, czy butelkę z wodą dla rodzica. X-Mug to gadżet do wózka dziecięcego, który z łatwością montuje się do rączki wózka.
Akcesoria do wózka dziecięcego zwiększające widoczność po zmierzchu
Wśród akcesoriów do spacerówki należy wymienić gadżety, które zwiększają poziom bezpieczeństwa podczas wieczornych spacerów. Są to przede wszystkim wszelkiego rodzaju odblaski, które z łatwością umieścimy na rączce, ramie lub budce wózka. Warto zwrócić uwagę na akcesoria do spacerówki marki X-lander, które zawierają odblaskowe akcenty. Jednym z takich produktów jest otulacz na nóżki X-Wrap, który zawiera naniesione odblaskowe logo marki. Również same wózki spacerowe wyposażane są w liczne odblaski (na przykład modele X-Fly, X-Follow czy X-Double) oraz dedykowane LEDy, które świecą mocnym światłem (X-Move, X-Pulse, X-Cite), co znacząco zwiększa widoczność wózka.

Sprawdź także:

Organizer do wózka
Mufki do wózka
Wkładki do spacerówki
Gondola