X-lander Wkładki do wózka, do spacerówki i gondoli na lato i zimę -X- lander

CENA

SEZON

FUNKCJONALNOŚĆ

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Wkładki do wózka chronią jego tapicerkę przed zabrudzeniem

Wkładki do wózka spełniają kilka funkcji. Jedną z nich jest ochrona tapicerki wózka przed zabrudzeniem. Zdecydowanie łatwiej jest wyprać, wyczyścić wkładkę, niż demontować i prac tapicerkę wózka. Tym bardziej mając świadomość, że ryzyko zabrudzenia wózka podczas spacerów jest niemal pewne. Pranie całej tapicerki może być dodatkowo uciążliwe, gdyż najczęściej uniemożliwi na czas pielęgnacji korzystanie z wózka.

Wkładki do spacerówki
Mufki do wózka

Wkładki do wózka zwiększające poziom komfortu
Wkładki do wózka nie tylko dobrze wyglądają i skutecznie chronią tapicerkę wózka, ale często zwiększają także wygodę i komfort podróżowania dziecka.
Jaka wkładka do wózka na lato będzie najlepsza?
Warte uwagi są także dedykowane wkładki do wózków na lato, stworzone z naturalnych materiałów, pozwalające oddychać skórze dziecka. Polecane są między innymi wkładki do wózka bambusowe czy te stworzone z wysokiej jakości bawełny. Warto zwrócić uwagę, czy posiadają one certyfikat Oeko-Tex 100, który odnosi się do bezpieczeństwa tkanin w produktach przeznaczonych dla dzieci. Tym certyfikatem charakteryzują się wkładki do wózka X-lander.

Spiworki do wózka
Pokrowce na wózek

Jak dbać o czystość wkładki do wózka?

Większość wkładek do wózków można czyścić z wykorzystaniem wilgotnej ściereczki. W przypadku powstania większych zabrudzeń możemy posłużyć się delikatnym detergentem. Co do zasady bardzo ważną cechą wkładek jest możliwość ich prania w pralce. Wkładki często spełniają funkcję ochronną wobec wózka, zabezpieczając przed zabrudzeniami. Dlatego tym bardziej możliwość ich prania w pralce jest kluczowym atutem. Warto jednak zawsze upewnić się, w jakich warunkach producent zaleca czyścić wkładkę. Najlepiej zastosować program delikatnego prania w 30°Celsjusza z wirowaniem 600 lub 800 obrotów.

Wkładki do wózków X-lander polecane maluchom

Nasze wkładki do wózków stworzone są z materiałów najlepszej jakości, dlatego tak często są wybierane przez rodziców. Jednym z takich produktów jest bambusowa wkładka do wózka o właściwościach antygrzybicznych i antyalergicznych. W dolnej części, gdzie znajdują się buciki dziecka, posiada wszyty materiał z ekoskóry, znacznie ułatwiający czyszczenie z zabrudzeń. Jej uniwersalny kształt sprawia, że jest odpowiednia dla wszystkich modeli wózków X-lander, oraz dla większości wózków dostępnych na rynku. Posiada także 3 stopniowe otwory, dzięki którym idealnie można przeprowadzić pasy niezależnie od wzrostu dziecka. Wkładka ponadto wyposażona jest w specjalne troczki mocujące, które pozwalają utrzymać ją stabilnie na miejscu, zabezpieczając przed zsuwaniem.

Z naturalnych materiałów stworzona jest także wkładka do spacerówki

Velvet – grube bawełniane włókna ułatwiają odprowadzanie potu ze skóry dziecka, jednocześnie tworząc przyjazną w dotyku powierzchnię dla maluszka. Wyposażona jest w dodatkowe paski mocujące, które pozwalają utrzymać wkładkę we właściwym miejscu. Podobnie jak powyższy model, jest ona odpowiednia dla wszystkich wózków X-lander, oraz większości dostępnych na rynku.

Polecamy wykorzystać także wkładkę do wózka X-Pad, stworzoną m.in. z bawełny w wielu kolorach, która sprawdzi się w każdym modelu spacerówek X-lander. Wkładka wykonana jest także z materiału 3D, który zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza. Ta funkcja sprawdza się zwłaszcza w letnim okresie, gdyż sprawia, iż dziecko mniej się poci. Wkładka także znacząco niweluje drgania z wózka podczas jazdy, przez co podnosi komfort podróżowania maluszka. Wkładkę można swobodnie prać w pralce, co pozwala z łatwością dbać o jej czystość.

Warto także wskazać na dedykowaną wkładkę spłycającą do wózka, model X-Rest. Funkcją tej wkładki jest dostosowanie siedziska kubełkowego wózka X-Cite na potrzeby przewożenia dzieci od pierwszego dnia życia. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie jest konieczne posiadanie gondoli, gdyż wkładka tworzy płaską i w pełni dostosowaną do potrzeb noworodków, powierzchnię. Wkładka spłycające sprawdzi się nie tylko w przypadku noworodków, ale także nieco starszych dzieci, które jeszcze nie potrafią samodzielnie siedzieć.

Zobacz również:

Spacerówka kubełkowa
Torby do wózka
Gondola
Wózek do biegania