X-lander Pokrowce na wózek, folia przeciwdeszczowa do wózka - X-lander

CENA

SEZON

FUNKCJONALNOŚĆ

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Pokrowce do wózka to jeden z głównych elementów dziecięcej wyprawki

Wybierając pokrowiec do wózka możemy zwrócić uwagę na kilka kategorii. Z jednej strony zdecydowanie warto wybrać pokrowiec, folię przeciwdeszczową, który będzie chronił dziecko przed opadami atmosferycznymi i silnym wiatrem. Taki pokrowiec również chroni wózek przez zamoknięciem. Z drugiej strony warto zaopatrzyć się także w pokrowiec na wózek, który pełni funkcję typowo ochronną, pozwala wózek zabezpieczyć przed uszkodzeniem. Tego rodzaju pokrowce doskonale sprawdzą się podczas podróży, lub do komfortowego przechowywania wózka w domu. Ciekawym rozwiązaniem są także pokrowce na koła, które mogą zabezpieczyć przed zabrudzeniem tapicerkę bagażnika w samochodzie, lub podłogi w domu. Warto zatem zaopatrzyć się w kilka typów pokrowców na spacerówkę, które pozwolą chronić maluszka, jak i sam wózek. W dalszej części bardziej szczegółowo przedstawimy poszczególne pokrowce.

Wkładki do spacerówki
Mufki do wózka

Pokrowiec do spacerówki pozwalający na wygodne transportowanie i przechowywanie

W tym miejscu można wskazać model pokrowca na wózek X-Pack, który dedykowany jest na spacerówkę X-Fly. Pokrowiec posiada wszyte zamki błyskawiczne z obu stron, dzięki czemu bardzo łatwo można umieścić w nim wózek, chroniąc go przed zarysowaniami, czy uszkodzeniem. Poza tym pozwala także w bardzo łatwy sposób przenosić wózek, co świetnie sprawdza się właśnie podczas podróży. Pokrowiec na spacerówkę X-Fly można łatwo zwinąć w rulon, dzięki czemu zajmuje bardzo mało miejsca i można go wygodnie przechowywać, gdy nie jest używany. Zdecydowanie warto wybrać taki pokrowiec na wózek, zwłaszcza gdy prowadzi się aktywny tryb życia i planuje podróże.

Pokrowce ochronne na koła spacerówek

Innym rodzajem pokrowców na wózek dziecięcy są dedykowane akcesoria, które mają na celu zabezpieczyć koła wózka. Dedykowane pokrowce na koła wózka chronią także podłogę w domu, czy tapicerkę bagażnika samochodu podczas transportu wózka. Pokrowce na koła sprawdzą się doskonale, gdy nie mamy czasu, aby dokładnie oczyścić koła wózka, lub wręcz jest to w danym momencie niemożliwe. Takie rozwiązanie sprawia, że bez obaw możemy wnieść do domu, lub przewieźć wózek w bagażniku samochodu, nawet po spacerze w deszczu, czy śniegu. Pokrowce na koła X-Clean do wózków X-lander, występują w wersji na 4 kołowe modele wózków, jak i wersji na 3 kołowy model X-Run. Pokrowce na koła do spacerówek posiadają także w zestawie dedykowaną ścierkę do wytarcia kół.

Organizer do wózka
Wózek rok po roku

Pokrowiec przeciwdeszczowy na wózek, który uchroni malucha przed opadami deszczu i śniegu

Podczas spacerów z dzieckiem możemy natknąć się na różne warunki pogodowe, dlatego warto zabierać ze sobą pokrowiec przeciwdeszczowy. Pokrowiec przeciwdeszczowy na wózek jest jednym z najczęściej kupowanych akcesoriów do spacerówek.

Jaki zatem powinien być najlepszy pokrowiec do wózka?

Przede wszystkim musi być szczelny, by nie narazić naszego malucha na działanie opadów atmosferycznych, chroniąc jednocześnie przed wiatrem. W przypadku marki X-lander, istotne jest, że pokrowce są idealnie szczelne i świetnie dopasowane do wózków, dzięki czemu nie tylko idealnie spełnia swoją rolę, ale ponadto tworzą z wózkiem kompatybilną, zgraną całość. Często w przypadku dostępnych uniwersalnych modeli pokrowców, zdarza się, że po zamontowaniu na wózku „odstają” w różnych miejscach. To często zmniejsza ich szczelność, ale także wpływa na pogorszenie walorów estetycznych. Warto pamietać także o tym, że folie przeciwdeszczowe powinny także zapewnić odpowiednią cyrkulację powietrza wewnątrz wózka. Dobry pokrowiec przeciwdeszczowy na wózek powinien być transparentny, dzięki czemu maluch będzie jednocześnie chroniony przed opadami i swobodnie będzie mógł oglądać świat. To także korzyść dla rodzica, ponieważ może doglądać dziecko w trakcie spaceru. Najważniejszą cechą przeciwdeszczowych pokrowców na wózek jest rodzaj materiału, wykorzystanego do produkcji. Konieczne jest żeby folia z której jest wykonany nie zawierała szkodliwych substancji zmiękczających folie, takich jak ftalany, gdyż są one szkodliwe dla dziecka. Pokrowce przeciwdeszczowe na spacerówkę powinny być także wykonane w taki sposób, by można było je łatwo zakładać i zdejmować z wózka w razie potrzeby. Bardzo ciekawym i praktycznym rozwiązaniem w pokrowcach, jest także możliwość łatwego wyjść i wejścia samodzielnie dziecka do wózka, czy też jego łatwego włożenia, czy wyjęcia z wózka przez rodzica. Takie rozwiązanie stosowane jest przykładowo z pokrowcach marki X-lander, poprzez wszyte w odpowiednich miejscach zamki. Ponadto w przypadku pokrowców przeciwdeszczonych X-Cover mamy pewność, że wersja dobra do odpowiedniego modelu wózka będzie z nim w 100% kompatybilna, oraz łatwa w montażu.
Co oprócz pokrowca do spacerówki sprawdzi się podczas spacerów?
Pokrowiec do spacerówki to must have wyprawki dla dziecka. Warto także postawić na inne akcesoria X-lander, które sprawdzą się podczas spacerów z maluszkiem:

– podczas zimy warto sprawić dziecku ciepłe i stylowe śpiworki do wózka, np. X-Cosy, X-Cuddle, czy X-Warm, ale także mufki do ochrony dłoni rodzica przed zimnem

– letnie spacery to doskonała okazja do wykorzystania kocyków wykonanych z naturalnych materiałów. Przykładowo model X-Boo występuje w najmodniejszych, pastelowych odcieniach, a X-Swaddle wyróżnia piękna, intensywna kolorystyka. Polecamy zwrócić uwagę także na X-Wrap, czyli kocyko-otulacz, w którym maluch może trzymać nóżki.

– doskonale także sprawdzą się w każdych warunkach atmosferycznych dedykowane torby do wózków. Zaprojektowane z myślą o spacerach z dzieckiem, będą niezwykle praktycznym i designerskim dodatkiem do wózka

Zobacz również:

Spiworki do wózka
Spacerówki
Torby do wózka
Wózek do biegania