X-STEP

79 

SKU: Brak danych Kategoria:

CECHY X-STEP

Buciki niemowlęce dla niechodzących maluszków zostały wykonane z najwyższej jakości atestowanej skóry naturalnej, by zapewniać niemowlętom wygodę i ciepło. Buciki niechodki ochraniają stopy maleństwa w trakcie spaceru w wózku. Bardzo łatwo je założyć – nie posiadają guzików ani skomplikowanych zapięć. Bezproblemowo wsuwają się na stopę. Buciki niemowlęce są dostępne w trzech rozmiarach i wielu kolorach. X-Step sprawdzą się idealnie w okresie jesienno-zimowym ogrzewając nogi Twojego dziecka.

Właściwości:

  • Zimowe buciki niemowlęce – niechodki – wykonane zostały z miękkiego zamszu naturalnego. W środku ocieplone są dzianiną futerkową polskiego producenta.
  • Buciki są wykonywane ręcznie w Polsce z miękkiej skóry przepuszczającej powietrze. Skóra z której są wykonane jest stale sprawdzana pod względem zawartości substancji szkodliwych dlatego jest całkowicie pozbawiona chromu i formaldehydu (zgodność z normą ISO 17075-1:2017), amin kancerogennych oraz pestycydów wymienionych w rozporządzeniu niemieckiego ministerstwa zdrowia z 15.06.1994 R oraz posiada certyfikat zgodności z REACH.
  • Dla prawidłowego rozwoju stopy niemowlęcia i nauki poruszania się lekarze zalecają miękkie buciki i chodzenie boso. Antypoślizgowa podeszwa z zamszu jest wyjątkowo wytrzymała, idealnie dopasowuje się do stópki dziecka. Buciki niechodki są zalecane przez Lekarzy Pediatrów jako alternatywa dla chodzenia boso.