↓ 20%

X-STEP

79,00 

Buciki niemowlęce dla niechodzących maluszków zostały wykonane z najwyższej jakości atestowanej skóry naturalnej, by zapewniać niemowlętom wygodę i ciepło. Buciki niechodki ochraniają stopy maleństwa w trakcie spaceru w wózku. Bardzo łatwo je założyć – nie posiadają guzików ani skomplikowanych zapięć. Bezproblemowo wsuwają się na stopę. Buciki niemowlęce są dostępne w trzech rozmiarach i wielu kolorach. X-Step sprawdzą się idealnie w okresie jesienno-zimowym ogrzewając nogi Twojego dziecka.

Darmowa dostawa od 700zł
Wysyłka w 24h
Raty 0% z PayU
Serwis 30% taniej, przy zakupie wózka
SKU Niedostępny Kategorie , ,

Opis

Jak prawidłowo dobrać rozmiar niechodków?

Odrysuj stopy dziecka na kartce, trzymając ołówek lub długopis prostopadle do kartki. Zalecamy obrysowanie obu stóp, ponieważ czasami stópki różnią się od siebie. Wtedy rozmiarówkę wybierz dla dłuższej stopy. Wykonaj linię od pięty do najdalszego końca i zmierz jej długość. Dla komfortu noszenia, należy dodać od 0,5 cm do 1,0 cm do długości odrysowanej stopy.

Wybierz rozmiar, zgodnie z zamieszczoną obok tabelą. Zasugerowaliśmy przybliżony wiek dziecka oraz rozmiar. UWAGA: Długości wkładki podana w tabeli, to odległość od szwu do szwu, po odwróceniu bucika na lewą stronę. Buty wykonywane są ręcznie, więc długość podeszwy może się nieznacznie różnić.

Rozmiary bucików X-STEP

ROZMIARSML
Rozmiar EU16/1718/1920/21
Wiek dziecka* (m)0-66 – 1212 – 18
Długość podeszwy wewnątrz buta (cm)121314

*Są to jedynie orientacyjne przedziały.

Właściwości:

  • Zimowe buciki niemowlęce – niechodki – wykonane zostały z miękkiego zamszu naturalnego. W środku ocieplone są dzianiną futerkową polskiego producenta.
  • Buciki są wykonywane ręcznie w Polsce z miękkiej skóry przepuszczającej powietrze. Skóra z której są wykonane jest stale sprawdzana pod względem zawartości substancji szkodliwych dlatego jest całkowicie pozbawiona chromu i formaldehydu (zgodność z normą ISO 17075-1:2017), amin kancerogennych oraz pestycydów wymienionych w rozporządzeniu niemieckiego ministerstwa zdrowia z 15.06.1994 R oraz posiada certyfikat zgodności z REACH.
  • Dla prawidłowego rozwoju stopy niemowlęcia i nauki poruszania się lekarze zalecają miękkie buciki i chodzenie boso. Antypoślizgowa podeszwa z zamszu jest wyjątkowo wytrzymała, idealnie dopasowuje się do stópki dziecka. Buciki niechodki są zalecane przez Lekarzy Pediatrów jako alternatywa dla chodzenia boso.

Informacje dodatkowe

Rozmiar

L, M, S

Kolor

Blue Night, Green Forest, Honey Ginger