X-BOARD

268,00 

Prosta do zamontowania platforma do wózka na kółkach jest idealna dla Twojego starszego dziecka. Przystawka do wózka jest świetnym rozwiązaniem, jeśli masz dwójkę pociech, możesz przypiąć ją do ramy wózka zawsze wtedy, gdy Twój „starszak” potrzebuje jeszcze transportu. Dostawka do wózka jest przydatna zwłaszcza podczas długich, letnich spacerów w parku, w mieście czy poza nim. Podnóżek do wózka pozwoli Tobie oraz Twoim pociechom cieszyć się zarówno z krótszych, jak i dłuższych wycieczek, a także sprawi, że maksymalnie wykorzystacie spędzony wspólnie czas. Ze względu na swoją poręczność i lekkość platforma do wózka jest zdecydowanie lepszym rozwiązaniem niż dostępne na rynku akcesoria, jakimi są dostawka do wózka z siedziskiem czy dostawka boczna do wózka, które są cięższe i zajmują dużo więcej miejsca po złożeniu.

Na stanie

Darmowa dostawa od 700zł
Wysyłka w 24h
Raty 0% z Alior Bank
Serwis 30% taniej, przy zakupie wózka
SKU T-AKC01-00780 Kategorie ,

Opis

Kompatybilny z wózkami

X-MOVE

X-PULSE

X-CITE

Wspólne przejażdżki dzięki dostawce do wózka

Platforma na kółkach, którą pchasz razem z wózkiem. Dostawkę do wózka możesz zamontować do ramy wózka młodszego dziecka, co pozwoli Ci mieć dwójkę Twoich pociech blisko siebie. Dostawki do wózka są doskonałym rozwiązaniem dla dzieci, które oddały wózek młodszemu rodzeństwu, a czasami jeszcze potrzebują odpocząć w trakcie dłuższego spaceru lub są zbyt zmęczone i nie mają siły, by dalej iść. Wózki z dostawką, dzięki swojej praktyczności i funkcjonalności, są idealne zarówno na krótkie spacery, jak i na dłuższe wyprawy.

  • Przystawka do wózka jest łatwa w obsłudze i szybko się ją montuje,
  • Wózek z dostawką można złożyć bez konieczności demontowania dodatkowej platformy,
  • Dzięki zdejmowanym kółkom, dostawka jest lekka i wygodna w przechowywaniu,
  • Platforma do wózka jest przeznaczona dla dzieci nawet do 20 kg. Dostawka do wózka jest stabilna i wygodna, a przede wszystkim bezpieczna dla Twojego dziecka.