X-DINE

Krzesełko do karmienia | Do 15 kg | Waga krzesełka 2kg

X-Dine, to idalne krzesełko do karmienia, które sprawdzi się w domu jak i w podróży.

Sprzątanie po posiłku maluszka, które niejednokrotnie ląduje na podłodze, nie wymaga przestawiania krzesła i sprzątania dookoła mebla. X-Dine wisi, zamontowany do blatu stołu. To bardzo bezpieczne, stabilne i wygodne rozwiązanie. Nie niszczy stołu, do którego jest zamontowany.

Wyjście do znajomych, czy dłuższy wyjazd, nie musi oznaczać jedzenia posiłku z dzieckiem siedzącym na Twoich kolanach. Ten mały poręczny gadżet zapakowany w torbę, nie zajmuje dużo miejsca a krzesełko rozkłada się w krótką chwilę. Jest bezpieczny, dzięki gumowym, stabilnym uchwytom mocującym. Krzesełko do karmienia posiada wbudowane pasy bezpieczeństwa, które nie krępują ruchów dziecka. Krzesełko do karmienia bardzo łatwo wyprać, demontując jedynie metalowe elementy.

W zestawie krzesełko z torbą do łatwego przewożenia.

Tego produktu nie ma na stanie i nie jest dostępny.

Darmowa dostawa od 700zł
Wysyłka w 24h
Raty 0% z PayU
Serwis 30% taniej, przy zakupie wózka
SKU Niedostępny Kategorie ,

Opis

Cechy krzesełka do karmienia X-DINE

X-Dine da się zamontować do większości blatów. Zakres grubości blatu to aż od 2 do 8,5 cm. Za pomocą plastikowych, gumowanych „łapek” montuje się go w kilka chwil, bez używania żadnych narzędzi.

Dzięki temu, że X-Dine wisi przy stole, nie trzeba każdorazowo przesuwać krzesełka przy sprzątaniu. Przestrzeń dookoła stołu, jest łatwa w utrzymaniu czystości, po każdym posiłku.

X-Dine zgodny z normą, potwierdzającą bezpieczeństwo dziecka, korzystającego z krzesełka do karmienia. Norma EN 1272:2017 gwarantuje jego stabilność i bezpieczne obciążenie w trakcie użytkowania.

Wygodne, regulowane pasy, nie pozwalają dziecku wstać w krzesełku, są tak zaprojektowane, że nie krępują ruchów siedzącemu dziecku.

Krzesełko do karmienia mocowane jest do blatu z pomocą gumowanych uchwytów mocujących. Krzesełko nie przesuwa się i nie niszczy powierzchni, do której jest zamocowane.

W kilku ruchach można zdemontować elementy metalowe i wyprać tapicerkę.

Zintegrowana torba, pozwala w łatwy sposób spakować krzesełko do karmienia i zabrać je ze sobą, w poręcznej torbie.

Informacje dodatkowe

Kolor

Evening Grey, Petrol Blue

Może spodoba się również…