Zapraszamy do kontaktu z działem obsługi klienta

Skontaktuj się z nami:

Biuro obsługi klienta tel.:
+48 34 366 84 48

Biuro obsługi klienta e-mail:
cs@x-lander.com

Sekretariat tel.:
+48 34 362 10 67

 

adres:
DELTIM sp. z o.o. s.k
ul. Rząsawska 30/38
42-209 Częstochowa

Formularz kontaktowy:

Dodaj zdjęcia wózka / usterki

Obecnie oferowane produkty marki X-lander objęte są gwarancją  wynoszącą:

 • 30 miesięcy dla wszystkich modeli wózków
 • 12 miesięcy : gondola X-lander, fotelik X-car, fotelik X-lander by Be Safe
 • 6 miesięcy : akcesoria

Gwarancja „door to door” nie obejmuje akcesoriów z 6 miesięcznym okresem gwarancji.

Produkt wymagający serwisowania, zakupiony w autoryzowanym punkcie sprzedaży jest odbierany  z dowolnie wskazanego miejsca w kraju i zwracany naprawiony pod ten sam adres. W większości przypadków maksymalny czas tej usługi to 72 godziny robocze. Serwis ten jest dostępny na terenie Polski przez cały okres użytkowania wózka, a przez czas trwania gwarancji usługa „od drzwi do drzwi” jest bezpłatna. Bezpłatna dostawa dotyczy wyłącznie przesyłek wysłanych za pośrednictwem firmy kurierskiej wskazanej przez Serwis firmy Deltim. Deltim nie pokrywa kosztów przesyłek wysłanych za pośrednictwem innych firm kurierskich.

W nowej kolekcji 2016 dla wszystkich modeli wprowadzono m.in. następujące zmiany :

 • Nowy kolor ramy – gun metal
 • Nowy kolor kół – gun metal (Poza  modelem x-run)
 • Brak wkładek amortyzujących w spacerówce
 • Grubsze wypełnienie w siedziskach spacerówki
 • Pokrowiec na nóżki w zestawie
 • Zaczepy do torby dla wszystkich modeli wózków
 • Nowa gondola x-pram light – większa lżejsza, tańsza  która jest kompatybilna z modelami  x-move, x-cite, x-pulse
 • Platforma x-board dla starszego dziecka kompatybilna z modelami  x-move, x-cite, x-pulse
 • Kosze w kolorze tapicerki wózka.
 • Nowa budka
 • Dodatkowy klin z siatkowym oknem dostępnym po rozpięciu dzięki czemu jest przepływ powietrza w upalne dni.
 • Zmiana estetyczna budki
 • Powiększany kosz
 • Nowy zamek do zapięcia ramy po złożeniu – automatyczny (Folding lock)
 • Nowy  bezpieczniejszy zamek składania (nie ma możliwości przytrzaśnięcia palca)
 • Modyfikacja zawieszenia tylnego  : nowy wspornik i zmodyfikowany  wahacz
 • Barierka z eko skóry
 • Nowy podnóżek
 • Okienko podglądowe w budce
 • Powiększany kosz
 • Moskitiera w podnóżku
 • Zmiana regulacji rączki z przegubowej  na teleskopową
 • Nowy podnóżek.
 • Światełka  led w podnóżku
 • Nowy zamek do zapięcia ramy po złożeniu – automatyczny (Folding lock)
 • Okienko podglądowe w  budce, jak pozostałych wózkach
 • Powiększany kosz
 • Nowy podnóżek tak jak w x-cite
 • Światełka led w podnóżku
 • Nowe felgi
 • Zmiana osi tylniej oraz hamulca
 • Zmiana kąta nachylenia kół tylnich
 • Powiększony koszyk
 • Nowa budka z nowym systemem mocowania i dodatkowym klinem
 • Nowy podnóżek
 • Brak barierki
 • Wózek spełnia normę  dla biegaczy

Gondola przeznaczona jest do przewożenia dziecka nie potrafiącego samodzielnie podnosić się i siadać. Maksymalny ciężar przewożonego dziecka nie powinien przekraczać 9kg.

Wszystkie wózki spacerowe przeznaczone są dla dzieci powyżej 6 miesiąca życia , które potrafią już samodzielnie siadać. Wyjątkiem jest wózek x-cite używany z reduktorem x-rest.

Jeśli zachodzi potrzeba wcześniejszego korzystania z wózka spacerowego, należy pamiętać, by oparcie wózka znajdowało się w pozycji maksymalnie leżącej, dopóki dziecko nie zacznie samodzielnie siadać.

Wszystkie wózki spacerowe naszej firmy przeznaczone są dla dzieci o wadze  do 15 kg. Produkty firmy Deltim wytrzymują wyższe obciążenie, ale zobowiązani jesteśmy przepisami unijnymi do informowania o powyższej wadze granicznej dla naszych produktów (Norma EN 1888:2012)

Zaleca się systematyczne czyszczenie wózka  z zabrudzeń,  szczególnie w okolicach kół, amortyzatorów i innych elementów ruchomych.

Okresowo można oliwić miejsca ruchome.

Podczas mocnego zmoczenia stelaża wózka zaleca się jego osuszenie.

Części serwisowe można zamówić telefonicznie pod nr 34 362 10 67 lub drogą mailową cs@x-lander.com

Wszystkie produkty marki X-lander są zgodne z obowiązującą normą EN 1888:2012

W naszej ofercie posiadamy dostawkę x-board dostosowaną do montażu na konstrukcjach wózków  x-move, x-pulse oraz x-cite.

Maksymalne obciążenie kosza wynosi 3kg.

Maksymalne obciążenie rączki to 1,5kg.

W naszej ofercie nie posiadamy bazy do fotelików samochodowych. O szczegółowe informacje dotyczące  fotelików oraz kompatybilnych baz należy pytać w sklepach lub u poszczególnych dystrybutorów fotelików.

Wózki  x-move, x- pulse, x-  Cite – przy tylnych kołach znajdują się   krótkie sprężyny, przednie widelce amortyzowane. Ponad to model  x-move, x-pulse, posiada koła pompowane, które poprawiają dodatkowo komfort jazdy.

X-run nie ma typowej amortyzacji, komfortu prowadzenia dodają duże pompowane koła oraz tapicerka o konstrukcji samonośnej zawieszona na ramie.

Każdy model sprzedawanych przez nas fotelików x-car był testowany na zgodność z regulaminem ECE 44/04 dot. urządzeń przytrzymujących dzieci w pojazdach samochodowych.

Fotelik X-Lander by Be Safe to   fotelik BeSafe  iZi Go produkowany pod marką X-Lander.

Fotelik ten zwyciężył w niezwykle wymagającym teście przeprowadzonym przez miesięcznik Auto, Motor und Sport (22 września 2011, numer 21), we współpracy z TUV (niemieckie Stowarzyszenie Nadzoru Technicznego). Instalowany w samochodzie za pomocą 3-punktowego pasa Be Safe iZi Go wykazał ten sam lub nawet wyższy wynik w teście w porównaniu do konkurencyjnych fotelików, które w czasie testów zainstalowane były przy pomocy bazy ISOfix!

Ponadto fotelik zwyciężył w najbardziej znanym europejskim teście fotelików samochodowych – Stiftung Warentest (ADAC), listopad 2011. Fotelik ten uzyskał szczególnie dobre wyniki w aktualnych testach zderzeniowych podczas uderzenia zarówno przedniego, jak i kolizji bocznych, otrzymując ocenę „dobrą” (1,8). TSC (Swiss Touring Club) oraz organizacja konsumencka WHICH współorganizatorzy testu, przyznali fotelikowi
iZi Go nagodę „Highly Recommended/Best Buy” – „Wysoce rekomendowany/Najlepszy zakup”!

Zgodnie z opinią lekarza ortopedy, z którym konsultowaliśmy rozwiązania kubełkowe , w takich produktach jak dawniej produkowany wózek x-q a obecnie x-cite, zastosowane siedzisko wpływa pozytywnie na rozwój ciała dziecka, m.in. na kręgosłup oraz  stawy biodrowe.

„Spacerówka typu kubełek zapewnia odpowiedni komfort rozłożenia ciężaru ciała, a co za tym idzie pozwala na prawidłowe ukształtowanie krzywizn kręgosłupa oraz prawidłowo wpływa na stawy biodrowe. Ponadto w przypadku dzieci u których zauważa się okresowo zwiększenie napięcia wyprostnego w kończynach dolnych ustawienie w pozycji zgięciowej wpływa w sposób prawidłowy na jego zmniejszenie inaczej mówiąc jest to pozycja hamująca nadmiar napięcia. Należy w tym miejscu nadmienić, że fizjologiczną pozycją do spania dziecka jest pozycją na plecach, w pierwszych sześciu miesiącach nie zaleca się spania na boku ze względu na stawy biodrowe. W późniejszym wieku spanie na boku w pozycji tego wózka może nie być zbyt komfortowe ale go nie wyklucza. Należy tu podkreślić po raz kolejny inne w/w zalety.”

dr n. med. Stanisław Faliszewski

Z uwagi na bardzo małe zainteresowanie klientów proponowanym przez naszą firmę rozwiązaniem wymieniania kolorowych elementów wózka firma nasza podjęła decyzję o zaprzestaniu oferowania takich elementów. Ostatnie zestawy Color Pack zostały przez naszą firmę sprzedane odbiorcom detalicznym w połowie 2015 roku.

Zapraszamy na stronę internetową naszego outletu, gdzie oferowane są końcówki poprzednich kolekcji : www.outlet-wozki.pl

W przypadku wózków marki  X-lander bazą  sprzedażową jest wersja spacerowa, zatem nie ma możliwości zakupu samego stelaża.

Zmówienia przyjmujemy na adres cs@x-lander.com W zamówieniu należy podać : model wózka, zamawianą cześć, dokładny adres wraz z numerem telefonu. Zamówienia bez numeru telefonu nie są realizowane.

Jedyny serwis firmy Deltim znajduje się w Częstochowie przy ul. Rząsawskiej 30/38 , godziny pracy serwisu: poniedziałek – piątek 8.00 -16.00

Zależne jest to od rodzaju uszkodzenia, w przypadku drobnych napraw wykonywane są na poczekaniu, poważniejsze wymagają więcej czasu.
Większość napraw wykonywana jest w ciągu jednego dnia.

Osoby chcące nawiązać współpracę z firmą Deltim w zakresie dystrybucji proszone są o bezpośredni kontakt z przedstawicielem handlowym, obsługującym region kraju, w którym prowadzona jest działalność.

Region wschodnio – północny

Małgorzata Fotyma Tel. 604 059 195

e-mail: mfotyma@deltim.com.pl

Region Południowy

Robert Budziosz Tel. 608 455 721

e-mail: rbudziosz@deltim.com.pl

Region zachodnio – północny

Agnieszka Sobótka Tel. 602 462 310

e-mail: asobotka@deltim.com.pl

Export

e-mail: export@deltim.com.pl

Akcja „Wyższy poziom bezpieczeństwa z X-Move” ma na celu zapewnienie jak najwyższego poziomu bezpieczeństwa wózków poprzez dostosowanie ich do nowych norm wytrzymałości produktów dziecięcych. Bezpłatnym przeglądem konserwacyjnym obejmujemy więc modele X-Move wyprodukowane w czasie funkcjonowania poprzednich, mniej restrykcyjnych, wymogów wytrzymałościowych. Dotyczy to wózków X-Move z kolekcji 2012/2013 o numerach seryjnych niższych niż 11 760 . Wózki X-Move z kolekcji 2012/2013 o wyższej numeracji, a także wózki X-Move z kolejnych kolekcji, posiadają już wdrożone wyższe normy wytrzymałości i ich nie dotyczy akcja „Wyższy poziom bezpieczeństwa z X-Move”.

W przypadku jeżeli użytkujecie Państwo wózek X-Move z kolekcji 2012-2013 o numerze seryjnym niższym niż 11 760 prosimy o kontakt z działem obsługi klienta.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij