X-Go – X-lander

W codziennej podróży

To nowy, miejski model typu „buggy”. Dla rodziców, którym wózek musi dotrzymać kroku w codziennych aktywnościach. Posiada wszystkie cechy wózka podróżnego, do których z pewnością zaliczyć można lekką, aluminiową ramę, dużą budkę oraz łatwość prowadzenia i manewrowania. Mimo niewielkiej wagi, został wyposażony w panel LED, zwiększający widoczność wózka po zmroku. W tym modelu na pewno Wy i Wasze pociechy docenicie obszerne, hamakowe siedzisko zapewniające komfortową przestrzeń w trakcie spacerów.

Na każdą chwilę WÓZEK SPACEROWY

od 6 miesięcy do 15 kg

Wózek spacerowy

jakość I BEZPIECZEŃSTWO

Wózki są zgodne z europejską normą bezpieczeństwa EN 1888, która określa jednolite wymagania techniczne dotyczące bezpieczeństwa,
oraz procedurę kontroli wózków w całej Europie. Każdy certyfikowany wyrób otrzymuje znak, potwierdzający jego przebadane właściwości.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij