X-Cite – X-lander

Lekko przez miasto

Manewrowanie po chodnikach, wąskie przejścia, czasem schody i podjazdy… Miejskie trasy to wyzwanie. X-Cite doskonale rozumie miejski styl życia. Pozwala lekko i łatwo dojechać do ulubionego placu zabaw, po drodze równie dobrze sprawdzi się na zakupach. X-Cite dzięki swojej wadze pozwala pokonać każdą przeszkodę. Otwórz się na miasto i swobodnie spaceruj tam gdzie chcesz.

Najlżejszy i najbardziej kompaktowy miejski wózek.
Dodatkowo szybko się składa. Bo liczy się czas.

 

Na każdą chwilę WÓZEK TRZY W JEDNYM

OD URODZENIA DO 6 MIESIĘCY

Wózek z gondolą X-Pram Light.
Aby zamontować gondolę, dokup adaptery odpowiednie do modelu wózka

wózek z fotelikiem grupy 0+

Fotelik rekomendowany do marki X-lander to Britax Baby-Safe I-Size

OD URODZENIA DO 15 KG

Wózek spacerowy od pierwszych dni życia, przy użyciu reduktora X-Rest

jakość I BEZPIECZEŃSTWO

Wózki X-lander posiadają certyfikat TÜV, przyznawany przez miedzynarodowy koncern TÜV Rheinland, który od ponad 150 lat
prowadzi badania i certyfikację wyrobów w zakresie bezpieczeństwa, funkcjonalności, poręczności, użyteczności i wytrzymałości.
Wózki są zgodne z europejską normą bezpieczeństwa EN 1888, która określa jednolite wymagania techniczne dotyczące bezpieczeństwa,
oraz procedurę kontroli wózków w całej Europie. Każdy certyfikowany wyrób otrzymuje znak, potwierdzający jego przebadane właściwości.

Wózek dla dzieci X-Cite zbudowany wg. rozwiązania kubełkowego.
Zgodnie z opinią lekarza ortopedy zastosowane siedzisko wpływa pozytywnie na rozwój ciała dziecka, m.in. na kręgosłup oraz  stawy biodrowe.

„Spacerówka typu kubełek zapewnia odpowiedni komfort rozłożenia ciężaru ciała, a co za tym idzie pozwala na prawidłowe ukształtowanie krzywizn kręgosłupa oraz prawidłowo wpływa na stawy biodrowe. Ponadto w przypadku dzieci u których zauważa się okresowo zwiększenie napięcia wyprostnego w kończynach dolnych ustawienie w pozycji zgięciowej wpływa w sposób prawidłowy na jego zmniejszenie inaczej mówiąc jest to pozycja hamująca nadmiar napięcia. Należy w tym miejscu nadmienić, że fizjologiczną pozycją do spania dziecka jest pozycją na plecach, w pierwszych sześciu miesiącach nie zaleca się spania na boku ze względu na stawy biodrowe. W późniejszym wieku spanie na boku w pozycji tego wózka może nie być zbyt komfortowe ale go nie wyklucza. Należy tu podkreślić po raz kolejny inne w/w zalety.”

dr n. med. Stanisław Faliszewski

Nagroda Rodziców 2014

Zabawkowicz.pl

Nagroda Rodziców 2014

Zabawkowicz.pl

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij