Szukaj Szukaj
Szukaj
Koszyk

Wirtualny salon X-lander

Usiądź wygodnie i dołącz do transmisji wideo. Eksperci w doborze wózków, odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i z pomocą kamery zrobią prezentację on-line.

Nasz sklep online otwiera nowe możliwości. Dzięki temu rozwiązaniu nie wychodząc z domu możesz połączyć się i porozmawiać z naszym ekspertem znajdującym się w salonie X-lander. Zobaczysz „na żywo” modele wózków, poznasz ich funkcje, zadasz swoje pytania. Sprzedawca pomoże dobrać niezbędne akcesoria i gadżety.

Jesteśmy dostępni na Messengerze, WhatsApp i Skype. Połączysz się z nami za pośrednictwem komputera, tabletu, a nawet smartfona, bez instalowania dodatkowego oprogramowania.

Dlaczego warto

Starając się być wsparciem dla naszych klientów, którzy powinni zostać w domu, zapraszamy do wirtualnego sklepu. Pracujemy normalnie, realizując wysyłki i doradzając w zakupie wózka. Dzięki wirtualnej prezentacji poznasz każdy detal wózka, odpowiemy na Twoje pytania i zobaczysz wózek w wirtualnym salonie X-lander. Doradca pomoże Ci dobrać najlepszy model wózka i niezbędne akcesoria. Na zwrot wózka masz aż 30 dni a wysyłka i zwrot są za 0zł

Jak to zrobić

Nic łatwiejszego! Na dole strony pojawił się guzik „umów video prezentację live” Wystarczy, że w niego klikniesz i wpiszesz godzinę o której pasuje Ci spotkanie. Odezwiemy się do Ciebie i ustalimy czy rozmawiamy przez Skype, Messengera czy WhatsApp. Usługa oczywiście jest bezpłatna. Jesteśmy dostępni poniedziałek-sobota od 9.00 - 19.30


W trakcie prezentacji możesz zamówić wózek, fotelik samochodowy, akcesoria. Wysyłki realizujemy na następny dzień za pośrednictwem kuriera. Masz 30 dni na sprawdzenie wózka w domu i zmianę zdania. Dzięki darmowej wysyłce i zwrotom za 0zł nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów, wybierając tę formę zakupu.

Do zobaczenia
Zespół X-lander

#zostanwdomu

Design and implementation: grupa KMK