Ranking wózków dziecięcych 2022 

Wybór najlepszego wózka dziecięcego jest niezwykle istotną kwestią kompletowania wyprawki. Przygotowując ranking wózków na rok 2022, kierowaliśmy się potrzebami dzieci, ale także rodziców. Rodzice często zwracają uwagę na funkcjonalność wózka – czy zapewnia wygodę maluchowi, jakie są jego właściwości jezdne, łatwość składania, czyszczenia, czy spełnia normy bezpieczeństwa, itd. Wszystkie wymienione cechy uwzględniliśmy w przygotowaniu autorskiego rankingu wózków dziecięcych 2022.

Poznaj propozycje X-lander w rankingu wózków dziecięcych 2022

X-Move – wózek do zadań specjalnych

W naszym rankingu wózków dziecięcych 2022 nie może zabraknąć niezawodnego produktu spod szyldu X-lander, czyli modelu X-Move. Technologia zastosowana do jego produkcji umożliwia poruszanie się po zróżnicowanym podłożu, dlatego zyskał miano „SUV-a wśród wózków”. Co zatem wyróżnia ten model? Są to m.in.:

– pompowane koła, które zapewniają doskonałą amortyzację w przestrzeni miejskiej, ale także w parku czy w lesie,

– miękkie i trwałe zawieszenie, które przenosi drgania na koła, dlatego w trakcie spaceru dziecko ma zapewniony wysoki poziom wygody

– funkcja spacerówki przód-tył, dzięki czemu maluch może obserwować świat w trakcie spaceru lub nawiązywać kontakt wzrokowy z rodzicem

– moskitiera w zestawie, chowana w podnóżku, pozwalająca na wygodne rozłożenie podczas każdej przechadzki.

X-Move w rankingu wózków dziecięcych na rok 2022 stanowi bardzo ważną pozycję, gdyż jest to wózek bardzo uniwersalny, doskonały praktycznie na każdy teren.

X-Run idealny dla aktywnych rodziców

Wózki dziecięce do biegania wpisują się w trend aktywnego spędzania czasu wspólnie z dzieckiem. Dlatego w rankingu najlepszych wózków dziecięcych 2022 nie mogło zabraknąć modelu X-Run. Jego cechami charakterystycznymi są przede wszystkim:

– odpowiednio wyważona rama wraz z pompowanymi kołami, która gwarantuje bardzo dobrą stabilność oraz przyczepność

– w amortyzacji całego wózka dziecięcego istotne jest także zastosowanie siedziska hamakowego, zapewniającego stabilność i ograniczenie drgań oddziałujących na maluszka

– w odróżnieniu od innych modeli wózków, X-Run posiada pochylone koła, które zdecydowanie podnoszą bezpieczeństwo podczas biegu

– wózek przeznaczony jest dla dzieci do 22 kg

– X-Run posiada także rozwiązania wpływające na bezpieczeństwo innych osób dzięki zastosowaniu dzwonków, identycznych, jakie stosowane są w rowerach.

X-Run plasuje się na bardzo wysokiej pozycji w rankingu wózków dziecięcych 2022, gdyż jest on idealnym kompanem aktywnych spacerów, czy nawet bardzo aktywnych wyjść z dzieckiem, w tym biegania z wózkiem.

Ultralekki wózek dziecięcy X-Fly

W rankingu dziecięcych wózków 2022 znalazło się także miejsce dla modelu idealnego do miejskich przechadzek i wypadów za miasto. Czym zachwyca rodziców wózek dziecięcy X-Fly? Są to min.:

– łatwy sposób składania, który sprawia, że rodzice szybko mogą zapakować go do samochodu,

– specjalny pasek dołączony do wózka, który umożliwia przenoszenie go jak torby na ramię,

– obszerna budka, która skutecznie osłoni dziecko w czasie spaceru przed słońcem, wiatrem i deszczem,

– wózek przeznaczony jest dla dzieci od momentu narodzin do 22 kg, ponadto ma specjalne pasy dla noworodka, zapewniające mu bezpieczeństwo w czasie spacerów

 – nowoczesna stylistyka, która doskonale wpisuje się w wielkomiejski szyk.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze najlepszego wózka dziecięcego na rok 2022?

Produkty zaprezentowane w powyższym rankingu wózków dziecięcych 2022 łączy niezwykle ważny aspekt – wszystkie one spełniają wiele rygorystycznych wymogów, w tym normy europejskie. Wybierając zatem wózki dziecięce X-lander, rodzice mają pewność, że ich maluch podczas spaceru będzie bezpieczny. Nie bez znaczenia pozostają także zastosowane odblaski czy diody LED, które zapewniają doskonałą widoczność po zmroku. Produkty zaprezentowane w rankingu wózków dziecięcych 2022 wyróżniają się także wielopokoleniową jakością, ponadto znane są ze swojej wytrzymałości. Warto dodać, że składa się je w bardzo łatwy sposób, dlatego bezproblemowo można je zapakować do bagażnika w samochodzie.

Wybór najlepszego wózka dziecięcego warto rozszerzyć o zakup akcesoriów

Przy wyborze najlepszego wózka dziecięcego, rodzice kompletują zestawy z zastosowaniem przeróżnych akcesoriów. Do wszystkich wymienionych w rankingu wózków dziecięcych 2022, marka X-lander oferuje m.in. możliwość zastosowania śpiworków zimowych, w tym nowy produkt w naszej ofercie, jak X-Warm czy kolorowe wkładki do siedziska spacerówki. Warto zwrócić także uwagę na kocyki stworzone z naturalnych tkanin, które przydadzą się podczas spacerów.

Zobacz także:

Opinie