X-PACK

79 

Na stanie

EAN: 5902315549197 SKU: T-AKC01-00847 Kategorie: ,

OPIS X-PACK

Pokrowiec na wózek X-Fly zabezpieczy go przed zarysowaniami czy uszkodzeniami, które mogą powstać w trakcie podróży. Torba na wózek dziecięcy X-Pack posiada zamki błyskawiczne na całej długości, dzięki czemu spakowanie do niej wózka, trwa tylko kilka chwil. Pokrowce na wózki dziecięce są niezastąpionym gadżetem podczas podróży. Pokrowiec na wózek właśnie taką rolę spełnia, pozwalając w pełni cieszyć się wspólnymi chwilami.

Pokrowiec na wózek X-Fly

  • pokrowce na wózki dziecięce zabezpieczają przed uszkodzeniami i zarysowaniami ramy oraz chronią tapicerkę wózka. Pokrowiec do spacerówki jest idealny w trakcie podróży środkami transportu, gdzie nie mamy pewności, że nasz bagaż jest traktowany z odpowiednią ostrożnością.
  • pokrowiec na wózek spacerowy posiada zamki, dzięki którym spakowanie wózka do środka jest bardzo proste i zajmuje krótką chwilkę.
  • do noszenia wózka w pokrowcu, używany jest pasek znajdujący się w wyposażeniu wózka X-Fly
  • Pokrowiec jest łatwy do zwinięcia i przechowywania, kiedy go nie używasz. Po wyjęciu wózka, pokrowiec da się zwinąć tak, aby zajmował mało miejsca. W podróży pokrowiec do wózka X-FLy jest wręcz niezbędny. Poza nim może przydać się parasolka do wózka lub przeciwdeszczowy pokrowiec na wózek.