X-MOVEwózek typu 3w1 na każdy teren

Cena wersji spacerowej

WÓZEK TYPU 3 W 1 OD NARODZIN DO 15 KG

 • Pompowane duże koła wyróżniają spacerówkę do joggingu
 • POMPOWANE DUŻE KOŁA
 • ODWRACANA SPACERÓWKA
 • LEDY

Tego produktu nie ma na stanie i nie jest dostępny.


OPIS X-MOVE

SUV wśród wózków, gwarantujący dziecku komfort i bezpieczeństwo podczas spacerów po trudnym terenie.

Wiemy, jak ważne dla Ciebie i Twojego malucha są wspólne wyjścia. Dlatego zaprojektowaliśmy wózek w taki sposób, aby dopasowywał się do sytuacji. Miękka amortyzacja, ogromna budka, regulacja wysokości rączki – wszystko po to by ten wózek odpowiadał na Wasze zmieniające się potrzeby.

X-Move to flagowy model X-landera. Niezawodny, niezniszczalny i bardzo dobrze znany naszym użytkownikom.

Największy, z największą budką, z największym siedziskiem, z najbardziej miękką amortyzacją, z największym koszem zakupowym. Nie jest mu straszna żadna dziura, czy nierówny chodnik, ponieważ posiada miękką amortyzację sprężynową i duże koła z pompowanymi oponami. Mimo swoich dużych rozmiarów, rama składa się szybko i bez schylania się. Dodatkowo, jednym ruchem i bez żadnego wysiłku można zdemontować koła. Stelaż posiada klamrę spinającą, która zapobiega rozłożeniu się ramy w czasie jej przenoszenia czy wyciągania z bagażnika.

W zestawie: barierka, moskitiera, pokrowiec na nóżki, siedzisko.

* Tkaniny mogą różnić się od siebie splotem.

Pobierz instrukcję i zobacz, jak łatwo się korzysta!

POBIERZ INSTRUKCJĘ

CECHY

 • Odwracanie przodem do rodzica

 • Zapewnienie kontaktu i bliskości

 • Odwracana spacerówka to nie tylko praktyczne rozwiązanie, ale przede wszystkim potrzebna Twojemu maluchowi bliskość. Szczególnie maluchom, które odczuwają niepokój podczas zmiany z gondoli. Brak widoku rodzica powoduje, że czują się one niepewnie. Siedzisko można odwrócić także w trakcie spaceru, kiedy idziemy pod słońce lub gdy chcemy mieć łatwy dostęp do dziecka.
 • Miękka amortyzacja sprężynowa

 • Terenowe zawieszenie

 • Połączenie miękkiego zawieszenie wraz z pompowanymi kołami w X-Move, jeszcze bardziej chroni Twoje dziecko przed wstrząsami. Jego działanie polega na tym, że przy nierównej nawierzchni lub wysokich krawężnikach wózek każdorazowo się ugina. Drgania podczas jazdy przenoszone są na koła, a nie na siedzisko i pasażera.
 • Bardzo duży kosz zakupowy

 • Pojemny oraz łatwy w dostępie kosz

 • Każde wyjście z dzieckiem oznacza zabranie ze sobą niezliczonej ilości potrzebnych rzeczy. Często dochodzą do tego codzienne zakupy. Idealny kosz dopasowuje się do zawartości, bo w każdej chwili można go powiększyć i zmieścić do niego bardzo dużo. Nawet długie przedmioty.
 • Duże pompowane wszystkie koła

 • Wózek płynnie pokonujący nierówności terenu

 • Pompowane koła łagodzą odczucia wstrząsów i łatwo pokonują przeszkody. Duże koła są idealne na wycieczki do lasu, ale także świetnie sprawdzają się na nierównych chodnikach. (Pod warunkiem zachowania odpowiedniego ciśnienia w kołach).
 • Bardzo duża budka

 • Prosta w obsłudze, gwarantująca pełną ochronę dziecka

 • To niewątpliwy wyróżnik tej spacerówki! Niczym parasol skutecznie chroni Twojego malucha przed wiatrem, deszczem i słońcem. Regulowana w zależności od potrzeb, można ją powiększyć przez błyskawiczne rozpięcie zamka. Po rozłożeniu w całości osłania ciało dziecka. Sprawdza się więc także, kiedy nasza pociecha śpi, tworząc dla niego ustronne miejsce do drzemki.
 • Tkaniny z ochroną

 • Tkanina chroniąca przed promieniowaniem UV

 • Tkaniny użyte w budkach, posiadają najwyższy stopień zatrzymywania promieni słonecznych, czyli UPF 50+. Dzięki takiemu zabezpieczeniu, szkodliwe, silne promieniowanie zatrzymywane jest w 98%. Rozsuwana budka z filtrem UV prawie w całości osłania siedzące w spacerówce dziecko dbając o jego zdrowie i chroniąc przed czynnikami zewnętrznymi.

CECHY WSZYSTKIE

 • DUŻE POMPOWANE WSZYSTKIE KOŁA
  Dzięki nim jazda X-Move, nawet po najtrudniejszym terenie jest możliwa i przyjemna.

   

  MIĘKKA AMORTYZACJA SPRĘŻYNOWA
  Przy nierównej nawierzchni lub wysokich krawężnikach wózek mocno się ugina i łatwo pokonuje przeszkody. Taka amortyzacja, umożliwia kołysanie wózkiem.

   

 • QUICK RELEASE SYSTEM
  System łatwego zdejmowania kół.

   

  BLOKADA SKRĘTU, BEZ SCHYLANIA SIĘ
  Przy jeździe po dużym piachu lub po gałęziach czy dziurach, zablokuj koła przednie, żeby nie skręcały. To bardzo ułatwi spacer. Zrobisz to stopą – naciskając specjalnie zaprojektowany łatwodostępny przycisk przy kole.

WYMIARY

X-MOVE

Wszystko w nim jest NAJ

X-Move to flagowy model X-landera. Niezawodny, niezniszczalny i bardzo dobrze znany naszym użytkownikom. Największy, z największą budką, z największym siedziskiem, z najbardziej miękką amortyzacją, z największym koszem zakupowym. Nie jest mu straszna żadna dziura, czy nierówny chodnik, ponieważ posiada miękką amortyzację sprężynową i duże koła z pompowanymi oponami. Mimo swoich dużych rozmiarów, rama składa się szybko i bez schylania się. Dodatkowo, jednym ruchem i bez żadnego wysiłku można zdemontować koła. Stelaż posiada klamrę spinającą, która zapobiega rozłożeniu się ramy w czasie jej przenoszenia czy wyciągania z bagażnika.

 

Za co go kochacie?

X-Move pokona każdy teren i każdą nierówność. Sprawdzony na każdej nawierzchni, od piaszczystych plaż, aż po górskie tereny. Bardzo duże, płynnie toczące się, dzięki łożyskom, koła są niezastąpione na każdej wyprawie. Dowodem na to są tysiące sprzedanych egzemplarzy w bardzo wielu krajach i zdjęcia z Waszych wycieczek z niemal każdego zakątka świata.

Troska i bezpieczeństwo

Dla bardzo małych dzieci, brak kontaktu wzrokowego z rodzicem jest równoznaczny z faktem, że rodzica nie ma. Odwracane siedzisko zapewni mu kontakt wzrokowy i poczucie bezpieczeństwa. Siedzisko spacerowe po rozłożeniu i podniesieniu podnóżka, jest wygodne i duże jak kanapa, a dzieci, nawet starsze, uwielbiają z nim spać.

X-Move cieszy się opinią niezniszczalnego wózka, bo jego elementy są solidne i wielokrotnie testowane. Tkanina UPF 50+, nie przepuszcza promieni słonecznych, a jego bardzo duża budka w całości osłoni dziecko przed rażącym słońcem i wiatrem. W trosce o bezpieczne spacery po zmroku, modele X-lander posiadają panel LED w podnóżku, który sprawia, że jesteście widoczni z 50 m.

Dodatki

X-Move posiada bardzo wiele dopasowanych akcesoriów takich jak torba zapinana na rączkę, uchwyt na butelkę czy wkładka bambusowa. Hitem są pokrowce na koła, aby po spacerze nie zabrudzić bagażnika czy wjechać wózkiem do domu. Wśród jesienno-zimowych akcesoriów znajdziecie śpiworki, czy ciepłe rękawice na rączkę wózka.

Widoczność aż do 50 m

Wielokrotnie wychodzimy z domu, kiedy jeszcze świeci słońce, i nie myślimy wtedy o dodatkowym oświetleniu. Szczególnie zimą, kiedy ciemno robi się już bardzo wcześnie, wieczorne powroty do domu poboczem, mogą Was zniechęcać do aktywności. I co wtedy?

Nie rezygnuj! Mamy rozwiązanie.

X-Move jako pierwszy wózek w Polsce, zaprojektowany został ze zintegrowanym oświetleniem LED. Szczególnie w naszej szerokości geograficznej, jest to bardzo ważna funkcja przez wiele dni w roku. Dzięki zamontowanym w podnóżku wózka światełkom, jesteście znacznie lepiej widoczni dla nadjeżdżających pojazdów. Panel LED możesz ustawić na tryb pulsujący lub stały. Widoczność boczną, zapewniają odblaskowe elementy na kołach oraz budce.
Sposób działania jest bardzo wygodny, na baterie, ukryte na spodnie stronie panelu LED.

Poznaj nasze dobre praktyki produkcyjne dotyczące bezpieczeństwa 

Czytaj więcej

System 3w1, co to oznacza?

3w1 to oznaczenie na wielofunkcyjny wózek. A prościej rzecz ujmując, to konstrukcja ramy wózka, do której wepniesz siedzisko, gondolę i fotelik samochodowy (potocznie nosidełko). W zależności od sytuacji i wieku dziecka korzystać będziesz z poszczególnych elementów zestawu 3w1.

Do X-Move bez żadnych adapterów pasują obie gondole X-Pram oraz X-Pram Light. Można ich używać od pierwszych dni życia dziecka do 9 kg wagi dziecka, lub kiedy zacznie samo podnosić się do siedzenia. Wtedy zamieniamy gondolę na siedzisko spacerowe, które nadal gwarantuje wygodne drzemki, ponieważ rozkłada się do leżenia oraz posiada regulację podnóżka. Siedzisko X-Move w takim ustawieniu stanowi wygodne łóżeczko, nawet dla dużego dziecka.

Za pomocą adapterów zamontujemy na ramie wózka większość dostępnych na rynku fotelików samochodowych. Należy jednak pamiętać, że nie należy używać fotelika zamiast gondoli – do dłuższych spacerów służy gondola. Budowa fotelików, ma na celu ochronę przez obrażeniami, więc miejsce wewnątrz jest minimalizowane – dla bezpieczeństwa. To gondole są stworzone do komfortowego snu i relaksu. W trakcie podróży samochodem należy robić częste przerwy i wyjmować dziecko, żeby mogło się rozciągnąć i odpocząć.

Czym jest 2w1? Dotyczy tego samego typu wózka, cyfra 2 odnosi się do zestawu i oznacza, że zawiera on ramę, gondolę i siedzisko, a nie posiada fotelika.

Największy z wózków

X-Move imponuje konstrukcją niczym quad oraz przystosowaniem do spacerów w każdym, nawet trudnym, terenie. Wózek posiada, bardzo duże koła, sprężynową miękką amortyzację łagodzącą wstrząsy i wygodne jak kanapa siedzisko rozkładane do spania.

Zaprojektowaliśmy go tak, abyście przede wszystkim mogli swobodnie i komfortowo spędzać jak najwięcej czasu wspólnie, niezależnie od warunków pogodowych czy otoczenia.

Nie musisz martwić się o deszcze czy wiatr lub nieodpowiednią drogę, bo zadbaliśmy o wszystko!

X-Move posiada ogromną a do tego powiększaną o dodatkowy panel budkę, zapewniającą Twojemu dziecku maksimum zabezpieczenia. W podnóżku ma schowaną podręczną moskitierę na wypadek drzemki na dworze latem, a tkanina zewnętrzna ma najwyższą ochronę słoneczną, czyli UPF 50+.

Jako pierwsi na rynku, w podnóżku wózka zastosowaliśmy diody LED z pulsującym światłem. Wieczorem lub przy źle oświetlonych drogach gwarantują one lepszą widoczność niż tradycyjne odblaski. Wszystko po to, żeby Twoje rodzinne wycieczki było bezpieczniejsze.

Może spodoba się również…