X-DOUBLEKompaktowy wózek od narodzin, dla dwójki

 • DLA DWÓJKI
 • LEKKI
 • ŁATWE SKŁADANIE

Tego produktu nie ma na stanie i nie jest dostępny.


OPIS X-DOUBLE

Idealne gabaryty

Różne wymagania dwojga dzieci nie muszą zmuszać Cię do kompromisowych rozwiązań. Aby spełnić Twoje oczekiwania i potrzebom Twoich maluchów, stworzyliśmy idealny wózek dla bliźniaków i dzieci rok po roku. X-Double to najlżejszy i najmniejszy podwójny wózek – waży tylko 13,3 kg. Składany jedną ręką a po złożeniu niewiele większy niż pojedynczy wózek!

Niezależne siedziska

Jak zadbać o potrzeby każdego dziecka, kiedy podróżuje z bratem lub siostrą w jednym wózku? To niemałe wyzwanie. Dlatego wyposażyliśmy X-Double w dwa niezależne siedziska. Każda z Twoich pociech może podróżować tak, jak jej wygodnie. Lekka, miękka gondola (do dokupienia) umożliwia noworodkom wygodne spanie na płasko.

Podróżuj bez wysiłku

Prowadzenie podwójnego wózka nie musi wymagać dużej siły. By wyjścia z maluchami były jak najprzyjemniejsze, zadbaliśmy o odpowiednie wyważenie środka ciężkości oraz skrętne przednie koła. Możesz manewrować wózkiem bez wysiłku i całą swoją uwagę poświęcić maluchom. (z możliwością blokady tej funkcji).

* Tkaniny mogą różnić się od siebie splotem.

W zestawie: 2x siedzisko, 2x barierka.

Pobierz instrukcję i zobacz, jak łatwo się korzysta!

POBIERZ INSTRUKCJĘ

Podwójny wózek dla starszego i młodszego dziecka

CECHY

 • Zaskakująco lekki

 • Mały i zwrotny

 • X-Double to najmniejszy z wózków podwójnych. Chcieliśmy, by był wyjątkowo lekki, a przez to ułatwiał Ci codzienność z dwojgiem maluchów. Ten model łatwo złożysz w niewielką paczkę, która bez problemu zmieści się do bagażnika samochodu
 • Wąski wózek dla bliźniaków
 • Wąski i bardzo skrętny

 • Niczym pojedynczy wózek

 • Niewielkie gabaryty wózka X-Double pozwalają swobodnie poruszać się nim wszędzie tam, gdzie pojedynczym wózkiem. Ze względu na swoją szerokość, wózki dla dwójki dzięki, często nie mieszczą się w standardowych drzwiach. Tymczasem szerokość 73 cm sprawia, że X-Double bez problemu zmieści się wszędzie dokąd się wybierzesz.
 • Amortyzowany wózek dla dwójki dzieci
 • Amortyzacja i komfort podbijania

 • To wyróżnia ten wózek

 • Wszystkie cztery koła X-Double są amortyzowane, więc umożliwia on spacery po nierównościach. Natomiast środek ciężkości wózka ustawiony jest tak, by z dużą łatwością podbijało się go na przykład przy podjazdach na krawężnik.
 • Składanie jedną ręką

 • Jeszcze szybciej i wygodniej

 • Przy dwójce dzieci czas i wygoda mają ogromne znaczenie każdego dnia. Dlatego składanie wózka powinno być proste oraz szybkie. Tak jak w X-Double! Jedną ręką przesuwasz przycisk na rączce i wózek składa się w małą paczkę.
 • Wózek dla dwójki dzieci w różnym wieku z odblaskami
 • Wyraźne odblaski

 • Podwójne bezpieczeństwo

 • Widoczny na drodze czyli znacznie bezpieczniejszy zimą i podczas wieczornych spacerów. By zapewnić to bezpieczeństwo, wózek musi być widoczny z daleka. Zaprojektowaliśmy boczne odblaski na kołach oraz przednie na obu budkach - im więcej tym lepiej.
 • X_Double to wózek rok po roku z gondolą i spacerówką
 • Także dla noworodków

 • Rozwiązania od narodzin

 • Wózkiem X-Double mogą jeździć już noworodki. Pozwalają na to rozkładane na płasko oparcie i specjalne pasy bezpieczeństwa. Dodatkowo do wózka możesz zamontować miękkie gondolę X-Nest, które składają się do transportu.

WSZYSTKIE CECHY

 • AMORTYZACJA I KOMFORT PODBIJANIA
  To wyróżnia ten wózek.

   

  WĄSKI I BARDZO SKRĘTNY
  Niczym pojedynczy wózek.

   

 • BLOKADA SKRĘTU
  Przy jeździe po dużym piachu lub po gałęziach czy dziurach, zablokuj koła przednie, żeby nie skręcały. To bardzo ułatwi spacer. Zrobisz to przesuwając ręką dźwignię na kole.

WYMIARY

X-DOUBLE

Proszę zaakceptuj ciasteczka marketingowe oby obejrzeć wideo.

X-Double – dwa razy więcej aktywności

Dwoje dzieci to 2× więcej pierwszych słów, kroków i uśmiechów, ale też 2× więcej obowiązków i codziennych przeszkód. Nawet maluchy o niewielkiej różnicy wieku mają różne potrzeby. Na pewno zdarzy się, że jedno z dzieci będzie miało ochotę na drzemkę, podczas gdy drugie zechce poznawać świat, rozglądając się wokół podczas spaceru. W wózku bliźniaczym X-Double, dzięki niezależnym siedziskom, mogą sobie na to pozwolić. Jednocześnie Ty cały czas będziesz mieć je na oku, dzięki okienkom poglądowym w obu budkach. Podnóżki wyregulujesz w zależności od potrzeb każdego dziecka, by mogło komfortowo oprzeć nogi.

Opieka nad dwójką dzieci wymaga, by mieć oczy dookoła głowy! Tego nie możemy Ci dać, ale dajemy Ci coś innego – przemyślany wózek dla dwójki.

Wyposażyliśmy go w prostą w obsłudze klamrę pasów bezpieczeństwa. Umożliwia ona łatwe i szybkie zapinanie dzieci w pasy. Podwójne rodzicielstwo to także podwójne obciążenie. I to dosłownie! Noszenie dwójki dzieci to duże wyzwanie dla Twojego kręgosłupa. Plecy Mamy po bliźniaczej ciąży potrzebują czasu, by wrócić do formy, a podnoszenie często sprawia ból. Tata też nie ma lekko! Dlatego wózek waży niewiele. Po co Wam dodatkowy bagaż?

Waga ma tu podwójne znaczenie.

Podwójne rodzicielstwo to także podwójne obciążenie. I to dosłownie! Noszenie dwójki dzieci to duże wyzwanie dla Twojego kręgosłupa. Plecy Mamy po bliźniaczej ciąży potrzebują czasu, by wrócić do formy, a podnoszenie często sprawia ból. Tata też nie ma lekko! Dlatego wózek waży niewiele. Po co Wam dodatkowy bagaż?

Wymiary po złożeniu niczym zwykły wózek!

À propos. Każde wyjście z dwójką dzieci to też dwa razy więcej bagażu. Nawet krótki spacer, krótki wypad na zakupy maga zabrania wyprawki dla obojga maluchów. To całkiem sporo pakunków. Ale czy pojawienie się w rodzinie bliźniaków oznacza, że musisz kupić nowy, większy samochód? Nie. Wystarczy, że Twój wózek będzie mniejszy i mały po złożeniu. X-Double po złożeniu i zdjęciu kół ma wymiary 56 × 73 × 30,5 cm, podobnie jak pojedynczy wózek! Zatem łatwo zmieścisz go w bagażniku.

A więc jesteście spakowani, ruszacie w drogę.

wózek podwójny rok po roku o wymiarach tradycyjnej spacerówki

X-Double wyposażony w łożyskowane koła

Wózek dla bliźniaków i płynna jazda.

Większe gabaryty wózka dla dwójki, mogą przysparzać problemów w prowadzeniu, ale nie X-Double. Zadbaliśmy o to, by nasz wózek lekko się prowadził i łatwo podbijał. Waży 13,3 kg – to jeden z najlżejszych modeli podwójnego wózka na rynku.

Czy te koła dają radę?

Tak! Wytestowane zostały już przez mamy w kilku krajach, na różnych rodzajach dróg.

X-Double został wyposażony w duże koła, które z przodu mają 7 a z tyłu aż 9,5 cala! Dodatkowo wszystkie 4 koła zostały pokryte gumową powłoką z bieżnikiem. Dzięki temu, że koła są łożyskowane, toczą się lżej, a wózek prowadzi się z zaskakującą łatwością. Skrętne przednie koła i dobrze wyważony środek ciężkości sprawiają, że wózek płynnie obraca się wokół własnej osi. A to oznacza nic innego jak dynamiczną jazdę w alejkach sklepowych, parkingach i innych wąskich miejscach. Z kolei blokada obrotu przednich kół zapewnia Wam stabilne prowadzenie na nierównej nawierzchni (takiej jak bruk czy piasek).
X-Double posiada automatyczny zamek spinający ramę, co sprawia, że po złożeniu jest wygodny w podnoszeniu i przenoszeniu.

Zadbanie o bezpieczeństwo dwójki maluchów jest najważniejsze.

Wiemy, że przy dwójce dzieci wymaga to podwójnego skupienia i uwagi. Dlatego dla X-Double zaprojektowaliśmy takie rozwiązania, które to ułatwią.

Wózek wyposażyliśmy w odblaski poprawiające widoczność po zmroku. Umieściliśmy je na kołach oraz na daszku wózka. Dzięki nim jesteście dobrze widoczni z każdej strony dla nadjeżdżających samochodów. Jeśli dokupisz do X-Double, gondolę X-Nest, ona także będzie widoczna, dzięki odblaskowej taśmie w budce.

Wózek ma też wymagany przez normę system pasów bezpieczeństwa, wyprowadzonych z różnych punktów. Dzięki niemu łatwo i szybko zapniesz obydwa maluchy. To 5-punktowe pasy bezpieczeństwa, dopasowane do przewożenia noworodków (tylko w pozycji na płasko)
Niezależne barierki i regulowane podnóżki sprawiają, że każdy z Twoich maluchów jest bezpieczny, nawet gdy właśnie zajmujesz się drugim dzieckiem. Barierki można też wyjąć i dzięki temu o wiele łatwiej zapiąć pasy.

Poznaj nasze dobre praktyki produkcyjne dotyczące bezpieczeństwa

Certyfikat wózka dla dwójki dzieci - Tekstylia godne zaufania

Czytaj więcej

Podwójny wózek do 33 kg

Dwoje dzieci, torba do wózka i zakupy – potrzebujesz wózka do 44 kg jak X-Double.

Nasza matematyka jest prosta: kiedy 2 dzieci usadzisz w 1 wózku o funkcjach 2w1, pomnożysz wspólny czas, ale i kilogramy. Maluchy rosną i rozwijają się w zaskakującym tempie. Nawet się nie obejrzysz, gdy Twoje pociechy zaczną chodzić i odkrywać świat na własnych nogach. X-Double będzie towarzyszył im przez pierwsze lata życia. Wózek przeznaczony jest do przewożenia dwójki dzieci od momentu narodzin i może służyć Ci do końca okresu wózkowego, lub do osiągnięcia wagi 22 kg każdej z Twoich pociech!

Rozkładane oparcia o kącie szerszym niż 150 stopni sprawiają, że wózek spełnia standardy wózków dla noworodków, które muszą być przewożone w pozycji bezpiecznej dla rozwoju. Regulacja pasów (specjalnych dla noworodków) zapewnia komfort dopasowany do wzrostu dziecka. Najmłodsze z dzieci możesz przewozić na leżąco (właśnie dzięki specjalnie zaprojektowanemu systemowi pasów). Natomiast starsze dziecko może podróżować w pozycji siedzącej i półsiedzącej.

Niezależność w podwójnym wózku? Tak!

X-Double daje Ci jeszcze jedno ważne rozwiązanie, którego próżno szukać w instrukcji obsługi. W końcu często zdarza się, że starsze dziecko jest zazdrosne o młodsze. Ale kiedy dzieci podróżują wózkiem przeznaczonym dla dwojga, możesz poświęcać im uwagę równocześnie. Kiedy Twoje dzieci już od najmłodszych lat przebywają ze sobą i uczą się siebie od siebie, rozwijają prawdziwą więź. Choć dzieci podróżują w jednym wózku, to mogą poczuć się jak w dwóch osobnych. Co o tym decyduje? Niezależna regulacja siedzisk, osobne barierki, podnóżki i budki. Twoje pociechy dzięki X-Double mogą mieć wręcz sprzeczne „zachcianki”.

Wózek podwójny rok po roku i dodatkowe akcesoria

Dodatki ułatwią Ci wiele wycieczek

Dwoje małych dzieci to konieczność sprostania potrzebom dwóch różnych osób. Dlatego przygotowaliśmy serię dodatkowych akcesoriów, które pozwolą Ci zadbać o bezpieczeństwo i komfort Twoich pociech. Możesz dokupić moskitierę, użyteczną podczas letnich wypraw, pokrowiec przeciwdeszczowy i miękką gondolę z „uszami”, w której łatwo przeniesiesz śpiące dziecko. Posiada odblaski i wyjmowany materacyk do prania. Łatwo złożysz ją na płasko do transportu. Gondola X-Nest zajmuje bardzo mało miejsca, kiedy jest złożona, jest bardzo lekka, ale zapewnia noworodkowi bezpieczną pozycję i wygodny sen.

Wózek rok po roku idealny do miasta

Może spodoba się również…