WKŁADKA DO SPACERÓWKI z poduszką

165 

SKU: Brak danych Kategorie: ,

CECHY WKŁADKi DO SPACERÓWKI

Wkładka do wózka jest częścią kolekcji akcesoriów naszej marki.

Must have, każdej mamy.

Kolorowa wkładka to najczęściej wybierany dodatek do wózka. Bardzo popularne rozwiązanie ożywiające wygląd wózka i jednocześnie chroniące go przed zabrudzeniami. Dodatkową zaletą tego modelu jest niewielka poduszka dla małego dziecka. która pomoże utrzymać główkę w symetrii i zabezpieczy przez gwałtownymi ruchami np. podczas jazdy po nierównościach

Przedstawiona przykładowa wkładka na zdjęciu może różnić się układem wzoru od tych które zakupisz.

Po co jest wkładka?

Główne funkcje wkładek do wózków to higiena, komfort latem, kiedy dziecko się poci, zmniejszenie miejsca w spacerówce kiedy zaczyna w niej jazdę najmniejszy kilkumiesięczny pasażer, oraz ochrona tapicerki i łatwość w utrzymaniu jej w czystości.

Materiał i skład

Wkładka po obu stronach uszyta jest z bawełny i można jej dowolnie używać. Tkaniny spełniają wymagającą normę OEKOTEX 100, która jest wymagana w produktach dla dzieci. Poduszeczka jest zapinana na rzep i w szybki sposób zdejmuje się ją do prania, czy kiedy dziecko podrośnie i nie będzie z niej korzystać. Wewnątrz wkładki i poduszki znajduje się miękkie, hipoalergiczne wypełnienie. Wkładka do wózka jest świetnym zabezpieczeniem przed zabrudzeniem tapicerki wózka, oraz przyjemną ochroną skóry dziecka. Wkładkę do wózka można dostosować do wysokości pasów w siedzisku spacerowym, dzięki 3 stopniowej regulacji. Posiada dodatkowe paski mocujące, utrzymujące wkładkę na miejscu.