WKŁADKA DO SPACERÓWKI VELVET

139 

SKU: Brak danych Kategorie: ,

CECHY WKŁADKi DO SPACERÓWKI VELVET

Wkładka do wózka Velvet jest częścią kolekcji akcesoriów Velvet.

Must have, każdej mamy.

Kolorowa wkładka to najczęściej wybierany dodatek do wózka. Bardzo popularne rozwiązanie ożywiające wygląd wózka i jednocześnie chroniące go przed zabrudzeniami. Wkładka do wózka z kolekcji Velvet nie tylko ozdobi siedzisko wózka grafiką, ale sprawi, że wózek nabierze charakteru i pokaże Twój styl.

Przedstawiona przykładowa wkładka na zdjęciu może różnić się układem wzoru od tych które zakupisz.

Po co jest wkładka?

Główne funkcje wkładek do wózków to higiena i komfort latem, kiedy dziecko się poci, zmniejszenie miejsca w spacerówce kiedy zaczyna w niej jazdę najmniejszy kilkumiesięczny pasażer, oraz ochrona tapicerki i łatwość w utrzymaniu jej w czystości.

Materiał i skład

Wkładka jest dwustronna. Jedna ze stron wykonana jest ze 100% grubej bawełny z kolorowym printem. Druga to miękki, miły w dotyku wysokiej jakości welur. Obie tkaniny spełniają wymagającą normę OEKOTEX 100, która jest wymagana w produktach dla dzieci. Wewnątrz znajduje się miękkie, hipoalergiczne wypełnienie. Wkładka do wózka jest świetnym zabezpieczeniem przed zabrudzeniem tapicerki wózka, oraz przyjemną ochroną skóry dziecka. Wkładkę do wózka można dostosować do wysokości pasów w siedzisku spacerowym, dzięki 3 stopniowej regulacji. Posiada dodatkowe paski mocujące, utrzymujące wkładkę na miejscu.