PLECAK X-VENTUREidealny dla mamy

190 

SKU: Brak danych Kategorie: ,

OPIS X-VENTURE

X-Venture to plecak do wózka, który ma te same funkcje co torba do wózka.

Można go zawiesić na rączce wózka, posiada bardzo dużo praktycznych kieszonek i schowków. To plecak, torebka i organizer na spacer w jednym. Posiada wewnętrzną, miękką przegrodę na laptop, dzięki czemu plecak jest nie tylko torbą do wózka. Z pewnością wykorzystasz go w wielu innych sytuacjach, niż tylko spacer.

Wyposażony jest w te same dodatkowe akcesoria co torba do wózka, czyli posiada składany przewijak oraz termiczną torebkę na butelkę która utrzymuję temperaturę płynu w butelce. Posiada wiele wewnętrznych przegródek, kieszenie zewnętrzne zapinane na zamki oraz zewnętrzną kieszeń na mokre chusteczki, aby mieć je w zasięgu ręki.

Wykonany i uszyty z dbałością o każdy detal. Jego piękny wygląd podkreśla dobrana podszewka oraz akcenty z ekoskóry. Jest modnym dodatkiem do wózka, ale sprawdzi się jako modny plecak na każdą inną okazję, jako torba na laptop czy modny dodatek do casualowego stroju.

W skład plecaka wchodzi mata do przewijania, termiczny pokrowiec na butelkę, zapięcia mocujące na ramę wózka.

Pojemność: 14L

CECHY

  • Liczne kieszonki i przegrody

  • Liczne kieszonki i przegrody – plecak posiada 4 zewnętrzne kieszenie zamykane na zamek, wśród nich taką z utrudnionym dostępem (od strony pleców) na portfel czy telefon. 5 wewnętrznych przegródek aby stabilnie poukładać rzeczy wewnątrz dużej przestrzeni plecaka. Jedna z przegród ma miękkie usztywnienie, dzięki czemu zabezpieczy przenoszony w niej laptop czy tablet.
  • Bogate wysposażenie

  • Bogate wyposażenie – wewnątrz plecaka znajduje się termiczne opakowanie na butelkę. Wyłożone jest folią utrzymującą temperaturę płynu w butelce. Niezbędny gadżet na spacery zimą, aby podać dziecku ciepłe picie, czy latem, aby butelka się nie nagrzewała. Drugim elementem jest rozkładany przewijak, dzięki któremu można przewinąć, czy położyć dziecko w publicznym miejscu z zachowaniem higienicznych warunków Twojemu maluszkowi.
  • Łatwy w utrzymaniu czystości

  • Łatwy w utrzymaniu czystości – wnętrze plecaka wykonane jest z tkaniny, którą łatwo można przetrzeć nawet mokrą chusteczką, bez konieczności prania całej torby.
  • Łatwe zapięcie na wózku

  • Łatwe zapięcie na wózku – specjalne zaczepy pozwalają zapiąć plecak na rączce. Stabilnie mocują go do wózka. Plecak można ściągać z rączki wózka, bez konieczności każdorazowego demontażu zapięcia. Dzięki uniwersalnemu zapięciu można zamocować go na prawie każdym wózku.
  • Kieszeń na mokre chusteczki

  • Kieszeń na mokre chusteczki – z boku torby jest kieszeń z szerokim otworem, z którego można wyciągać chusteczki. Kieszeń, do której możesz dosięgnąć nie ściągając plecaka z pleców. Dzięki temu możesz mieć je pod ręką w trakcie spaceru, bez konieczności szukania ich każdorazowo wewnątrz torby.