X-NEST

349 

EAN: 5907651631919 SKU: Brak danych Kategorie: ,

OPIS X-NEST

Miękka, bardzo funkcjonalna gondola do wózka X-Double. Zależało nam, żeby nie obciążać rodziców dwójki dzieci noszeniem dodatkowych kilogramów. Dlatego też X-Nest waży jedynie 1,75 kg. Łatwo wpina się w stelaż wózka, osłaniając dziecko dużą budką. Miękka gondola X-Nest zapewnia komfort i bezpieczeństwo Maluszkowi, tworząc ciepłe gniazdko w trakcie spaceru.

Miękka gondola do wózka X-Double
Gondola X-Nest zaprojektowana jest dla maluszków, które korzystają z wózka X-Double. Dzięki gondoli, łatwo przeniesiesz dziecko, które zasnęło w trakcie spaceru. Dzięki X-Nest dodatkowo osłonisz maluszka przed zimnem czy wiatrem w przytulnym wnętrzu gondoli. Wyjmowany do prania materac pozwoli utrzymać higieniczne otoczenie Twojego dziecka. Duża budka z widocznym odblaskiem chroni przed czynnikami atmosferycznymi oraz zapewnia widoczność wózka, nawet z dużej odległości. Aby nie dodawać zbędnych do noszenia kilogramów, gondola wykonana jest z usztywnionej, lekkiej tkaniny, która sprawia, że całość waży 1,75 kg. Zastosowanie miękkiego stelaża pozwala także złożyć na płasko gondolę do transportu, przez co zajmuje bardzo mało miejsca w bagażniku. Na zdjęciach widocznych poniżej mała modelka ma 68cm długości/ 4 miesiące.

 

CECHY

  • Bardzo lekka

  • Bardzo lekka – żadnych zbędnych kilogramów do dźwigania. Lekka konstrukcja gondoli pozwala na wpięcie dwóch gondol obok siebie wykorzystując całą szerokość ramy wózka. Dzięki niewielkiej wadze gondol, wózek z podwójnym obciążeniem łatwo się prowadzi.
  • Materac piankowy

  • Materac piankowy – łatwy w demontażu oraz w praniu. Pozwala na utrzymanie wnętrza gondoli w czystości. Pamiętaj, aby po praniu bardzo dobrze wysuszyć materac przed ponownym włożeniem do gondoli.
  • Miękkie uchwyty do przenoszenia

  • Miękkie uchwyty do przenoszenia – dziecko zasnęło w trakcie spaceru? Żaden problem, dzięki długim uchom z miękkimi uchwytami, przenoszenie dziecka nie jest kłopotem. Dzięki gondoli wypniesz i przeniesiesz śpiące dziecko z wózka, nie budząc go.
  • Duża budka

  • Duża budka – mniejsza gondola wcale nie musi mieć mniejszej budki! Sprawdzi się jako ochrona przed deszczem, zimnem czy rażącym słońcem
  • Widoczne odblaski

  • Widoczne odblaski – wszyty wzdłuż całej długości budki odblask sprawia, że wózek z wpiętą gondolą jest widoczny z dużej odległości.

WAGA I WYMIARY

Wymiary zewnętrzne
długość: 78 cm
szerokość: 31 cm
waga: 1,75 kg

Wymiary wewnętrzne
długość: 75 cm
wysokość: 19 cm
szerokość: 27 cm