FOTELIK BRITAX BABY-SAFE I-SIZE

859 

Brak w magazynie

EAN: 5902315549050 SKU: T-FDZ02-00014 Kategorie: ,

OPIS FOTELIK BRITAX

Fotelik dla noworodka BABY-SAFE i-SIZE jest przystosowany do wzrostu Twojego dziecka, gwarantuje mu bezpieczeństwo oraz komfort. Fotelik Britax jest odpowiedni dla malucha tuż po jego urodzeniu, aż do osiągnięcia przez niego 15 miesięcy, czyli 83 cm wzrostu. Fotelik-nosidełko zostało wyposażone w dodatkową wkładkę dla noworodka zapewniającą mu dodatkowe podparcie. Wkładka pełni również funkcję amortyzującą uderzenia. A gdy Twoje dziecko zacznie rosnąć, możesz ją wyjąć, a wysokość zagłówka wyregulować tak, aby dać mu więcej przestrzeni.

BRITAX

Britax – bezpieczeństwo dziecka podczas podróży samochodem
Fotelik niemowlęcy Britax nie tylko chroni Twojego malucha przed ewentualnymi wstrząsami czy uderzeniami. Dba również o jego prawidłowe ułożenie w trakcie jazdy. Ponieważ po urodzeniu mięśnie dziecka nie są jeszcze wystarczająco rozwinięte, lepsza dla niego będzie pozycja leżąca. Zapewni mu ona jeszcze większą ochronę. Fotelik Britax został stworzony z myślą o noworodkach już od pierwszych chwil ich życia. Fotelik-nosidełko jest odpowiedni dla dzieci do 83 cm wzrostu, dzięki czemu może służyć Twojemu dziecku przez długi czas, około 15 pierwszych miesięcy. Dzięki dodatkowej amortyzującej wkładce możesz mieć pewność, że Twojemu dziecku jest wygodnie i przyjemnie. Fotelik samochodowy dla noworodka zapewnia Twojemu dziecku pozycję wpółleżącą, dzięki czemu jazda samochodem jest dla niego całkowicie komfortowa i przede wszystkim bezpieczna. Fotelik dla noworodka jest doskonały dla wszystkich rodzin, które często jeżdżą samochodem, a zdrowie i bezpieczeństwo ich dzieci jest dla nich najważniejsze.

Co to jest i-Size?
i-Size to europejska norma dotycząca bezpieczeństwa fotelików samochodowych dla dzieci poniżej 15 miesiąca życia. Warto dodać, że fotelik dla dzieci spełnia wszystkie normy bezpieczeństwa, co gwarantuje dzieciom dodatkową ochronę podczas podróży. i-Size weszła w życie w lipcu 2013 roku ze względu na obowiązek przewożenia dzieci, w tym przedziale wiekowym, tyłem do kierunku jazdy. Wcześniej przepis ten dotyczył maluchów do 9-12 miesiąca życia.

Pamiętaj o tym, że fotelik samochodowy dla noworodka musi przede wszystkim zapewniać maksymalną ochronę dziecku podczas podróży samochodem. Zaprojektowaliśmy go właśnie z tą myślą. W trakcie spacerów przesadź malucha do gondoli, zapewniając mu komfortową i bezpieczną pozycję na płaskiej powierzchni.