Nowa kolekcja – X-lander

Daylight Beige

Otacza swoją naturalną beżową aurą. Piękne dzienne światło, to siła do działania. Pobudzająca energia, która ładuje aktywny dzień. Ciepły odcień prowokuje do działania i podkreśla naturalne piękno.

Morning Grey

Jasno i świetliście w odcieniach szarości. To poranek spowity mgłą, kolory giną w delikatnej szarości. Czas, żeby rozpocząć aktywnie dzień, by później odkryć paletę kolorów.

Evening Grey

Beżowy odcień dnia miesza się z nadchodzącą szarością wieczoru. To czas odpoczynku i relaksu. Ostatnie ważne sprawy dnia znikają w szarości nadchodzącego zmierzchu.

Night Blue

Granatowe niebo stapia wszystko po horyzont. Błyskające na nim gwiazdy, to jedyne co widać. Spokój nadchodzącej nocy dostarcza ukojenia. Nadchodzi sen, bezpieczny i beztroski.

Lunar Black

Czarna noc rozświetlona blaskiem księżyca. Delikatna poświata zdradza jedynie czarne kontury. To elegancki wymiar wieczoru w subtelnym odcieniu.

 

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij