X-MUG

9

Vorrätig

EAN: 5907651638253 Artikelnummer: T-AKC01-00444 Kategorien: ,

OPIS

Po co jest wkładka?

Główne funkcje wkładek do wózków to higiena i komfort latem, kiedy dziecko się poci, zmniejszenie miejsca w spacerówce, kiedy zaczyna w niej jazdę najmniejszy kilkumiesięczny pasażer oraz ochrona tapicerki i łatwość w utrzymaniu jej w czystości.

Właściwości tkaniny bambusowej

Miękka i delikatna w dotyku bambusowa wkładka jest idealnym dodatkiem do wózka spacerowego. Certyfikowana, bambusowa tkanina OEKO-TEX 100 jest niezwykle przyjemna dla skóry dziecka i lepiej niż bawełna odprowadza wilgoć. Bambusowa przędza, jako jedyna, ma naturalne właściwości przeciwgrzybiczne i antyalergiczne.

 

CECHY

Pasuje do wszystkich modeli

Uniwersalny kształt wkładki do wózka, dopasuje się do wszystkich siedzisk modeli wózków X-lander, oraz większości wózków dostępnych na rynku. Materiał podobny do skóry w dolnej części wkładki, chroni najbardziej narażone na zabrudzenie od butów miejsce.

Praktyczne rozwiązania

Nasza wkładka Velvet, posiada dodatkowe paski mocujące, utrzymujące wkładkę na miejscu. Miejsca na pasy są aż na trzech poziomach wysokości, po to żeby posłużyły Wam na długo – wygodnie zapniesz niemowlaka i kilkuletnie dziecko.

Przedstawiony układ wzorów na wkładkach może się różnić od tych na zdjęciu. Pęczkowanie produktu jest naturalnym procesem i nie podlega gwarancji.