Zamknij

Wózek idealny? X-lander X-Pulse

Poszukujesz wózka idealnego? Dużego i komfortowego, a jednocześnie lekkiego i kompaktowego?
Takiego, który jest dobrze dopasowany do polskich warunków.

Warto zwrócić uwagę na uniwersalny wózek X-lander X-Pulse. Jego kompaktowy rozmiar i zwrotne przednie koła ułatwiają manewry w sklepowych alejkach. Tylne koła są większe i pompowane, dzięki czemu dziecko podczas jazdy ma zapewnioną amortyzację na różnych, nawet bardzo nierównych terenach. X-Pulse posiada obracane siedzisko, regulację podnóżka i oparcia, wszystko po to, aby zapewnić dziecku komfort. Wyróżnikiem X-Pulse jest także dopasowanie go do oczekiwań rodziców: lekka rama, teleskopowa rączka i szybkie składanie.

Wózek X-lander X-Pulse Comic zdobył Złotą Nagrodę w kategorii Spacer w 1. edycji konkursu Wybór Rodziców, którego celem było wyłonienie najlepszych – zdaniem konsumentów – produktów dla dzieci na polskim rynku.

Ideą konkursu organizowanego przez Zabawkowicz.pl oraz Branżę Dziecięcą w porozumieniu z największymi targami branżowymi Kind + Jugend w Kolonii jest pokazanie trendów zakupowych w różnych krajach. W tegorocznej, pierwszej edycji konkursu wzięły udział produkty zgłoszone w 6 krajach: Polsce, Niemczech, Rosji, Holandii, Austrii i Turcji. Ideą konkursu jest pokazanie, co podoba się rodzicom w różnych częściach świata, aby uświadomić producentom, wystawcom i odwiedzającym targi, jak podobne lub jak różne są oczekiwania i wybory rodziców.

Do konkursu zgłoszono 82 produkty w 7 kategoriach. Wśród uczestniczących w konkursie firm były zarówno międzynarodowe koncerny, jak i polscy producenci oraz dystrybutorzy.

CZYTAJ:  Ojców na weekend