Zamknij

X-Fly. Nowy model wózka – kompaktowy i solidny

x-fly

Twoje dziecko rośnie, jak na drożdżach, a Wy nadal prowadzicie aktywny tryb życia i wspólnie podróżujecie? To wspaniale! Dziś znów wychodzimy na przeciw Wam i Waszemu stylowi życia, wprowadzając do sprzedaży nowy model wózka – X-Fly.

To wózek dla rodzin aktywnych i lubiących podróże – zarówno te małe, za miasto, do parku czy do pobliskiej miejscowości, jak i te duże – za granicę czy nad polskie morze. Jedną z wielu zalet wózka, poza niesamowitą kompaktowością, jest jego waga – zaledwie 6,5 kg. Na plus jest również fakt, że składa się on w taki sposób, aby można było nosić go na ramieniu, co idealnie sprawdzi się podczas podróży czy przenoszenia, a także – przechowywania: w domu, w bagażniku lub podczas podróży samolotem, pociągiem oraz innym środkiem transportu.

Komfort dziecka przede wszystkim

Mimo kompaktowych rozmiarów, nie ucierpiała wygoda małych pasażerów. Siedzisko jest duże, komfortowe i rozkłada się do leżenia, dzięki czemu idealnie nadaje się do drzemki. Budka jest powiększana, co pozwala lepiej chronić przed słońcem czy wiatrem. Niewielki rozmiar złożonego wózka ma jeszcze jedną ważną zaletę – łatwość transportu. Od teraz nie będziecie się stresować przewozem wózka w samolocie lub zmieszczeniem wszystkich rodzinnych bagaży, w tym wózka, w bagażniku Waszego samochodu.

x-fly

Idealny także na spacer

X-Fly gwarantuje niesamowitą wygodę spacerowania. Przednie koła są bardzo skrętne i mają możliwość blokowania, wózek skręca właściwie w miejscu, jest tak zwrotny i lekki, że można bez problemu prowadzić go jedną ręką, w dodatku nie wysilając się zbytnio! Warto dodać, że X-Fly ma amortyzowane koła, więc niestraszne są mu nieco trudniejsze nawierzchnie – w przeciwieństwie do innych wózków typu parasolka. Model jest również uniwersalny – umożliwia montaż fotelika grupy 0. W razie ewentualnych zabrudzeń, co w podróży zdarza się każdemu, łatwy demontaż umożliwia zdjęcie tapicerki i wypranie jej. Rama jest aluminiowa, a rączka ze skóry ekologicznej, co okazuje się o wiele bardziej higieniczne niż standardowe piankowe rączki. W zestawie znajduje się moskitiera oraz pasek, aby wygodnie nieść wózek na ramieniu. Jeśli chodzi o kolorystykę, to do wyboru jest wersja czarna, szara i z odcieniami fioletu (Lunar Black, Evening Gray, Dusk Violet).

Wózek X-Fly, od jakiegoś czasu pojawia się wśród influencerek na instagramie,, budząc duże zainteresowanie. Poleca go już między innymi prezenterka 4fun.tv, trenerka i mama małego Ignasia – Milena Krawczyńska, która test modelu zaprezentowała w swoim instastory (na Instagramie: https://www.instagram.com/siostry_adihd/). To, co spodobało się młodej, modnej mamie, to nie tylko kompaktowość i niewielki rozmiar tego wózka, ale także sposób, w jaki można go złożyć i rozłożyć. Co zresztą pokazała w swoim filmiku.

CZYTAJ:  Urlop z dzieciakami. O czym musisz pamiętać, jeśli bierzecie ze sobą wózek?

Rodzice jako drugi wózek malucha często wybierają typ „parasolki”, który po złożeniu jest długi, a przez to niewymiarowy i – co tu dużo mówić – trudny do przenoszenia czy upchnięcia w bagażniku. Teraz, jest już rozwiązanie, które nie musi być kompromisem pomiędzy wygodą rodziców a wygodą dziecka – nazywa się X-Fly!