Z jakiej firmy kupić wózek dla dziecka?

Kupno wózka dziecięcego dla większości rodziców jest jednym z najistotniejszych punktów kompletowania wyprawki. Na rynku istnieje ogromny wybór modeli różnych firm, dlatego rodzice chętnie szukają opinii o poszczególnych markach. Praktyczne informacje, spostrzeżenia użytkowników bardzo często pozwalają łatwiej wybrać odpowiedni model. Wychodząc zatem na przeciw takim oczekiwanim, przedstawimy poniżej cechy, jakie powinny wyróżniać wózek dobrej firmy. Wszelkie parametry techniczne, funkcjonalności, czy rozwiązania będziemy przytaczać w oparciu o modele marki X-lander. Zapraszamy do dalszej części wpisu.

Rozwiązania stosowane w wózkach czołowych marek

Firmy produkujące wózki dziecięce prześcigają się w opracowywaniu coraz to nowszych rozwiązań technologicznych, które przede wszystkim mają za zadanie zapewnić bezpieczeństwo i komfort malucha. Normą stało się wykorzystywanie pięciopunktowych pasów, uważane za najlepsze, ponieważ gwarantują stabilność podczas jazdy, a dziecko nie może samo się z nich wypiąć. Ponadto coraz częściej produkowane modele są lżejsze i łatwiejsze w obsłudze pod względem składania i rozkładania, a także są coraz bardziej zwrotne i płynne w prowadzeniu, z idealnie wyważonym środkiem ciężkości. Powszechne staje się również używanie tkanin z protektorami UPF50+, które blokują niemal 100% promieniowania ultrafioletowego pochodzącego ze słońca. Bardzo istotne z perspektywy przeznaczenia wózka są także m.in. wysokiej jakości koła, czy amortyzacja. Do miasta doskonale sprawdzą się piankowe, w teren idealne będą duże, pompowane z amortyzacją. Ważne, by były dobrze łożyskowane. Wspomniane rozwiązania wyróżniają markę X-lander, która produkuje wysokiej jakości wózki, bezpieczne, komfortowe, bardzo łatwe w prowadzeniu. Różnorodność modeli sprawia ponadto, że każdy rodzić znajdzie ten idealny. Nasze produkty spełniają restrykcyjne normy bezpieczeństwa, co stanowi ich dużą przewagę konkurencyjną. Ponadto cechuje je niezwykła solidność i funkcjonalny design.

Postaw na produkty renomowanej firmy

Polecamy kupić wózek firmy X-lander. Modele dostępne w naszej ofercie dostosowane są do jazdy w każdych warunkach i każdym terenie, są też idealne dla aktywnych rodziców, którzy chętnie spędzają wspólnie czas z maluchem na świeżym powietrzu. 

W trudnym terenie doskonale sprawdzi się przykładowo model X-Move, który ma duże, pompowane i łożyskowane koła, a także miękką amortyzację. Nie bez powodu nazywany jest SUVem wśród wózków. Doskonale sprawdzi się także jego mniejsza wersja – X-Pulse, którego tylne koła także są pompowane. 

Na trudny tren polecany jest wózek do biegania – X-Run. Ten model wyposażony jest także w duże koła. Tyle pochylone są względem własnej osi, dzięki czemu zapewniają także niezwykłą stabilność tego modelu. Posiada on ponadto siedzisko hamakowe zawieszone na paskach, które sprawia, że dziecko nawet podczas nierówności jest mile bujane. Siedzisko wraz z amortyzacją bardzo skutecznie niwelują wstrząsy. Ponadto hamulec ręczy bardzo ułatwia zjeżdżanie z pochylonych terenów, gdyż wózek nie „ucieka” a komfortowo się prowadzi. 

Jeśli poszukujesz marki wózka, która świetnie sprawdzi się w trudnym terenie, parkach, leśnych ścieżkach, na plaży, w górach, śniegu ale także w codziennym miejskim użytkowaniu, to polecamy modele marki X-lander.

Warto wspomnieć o stylowym i lekkim wózku X-Follow, czy ultralekkim (6,9 kg.) modelu X-Fly, który idealnie sprawdza się podczas podróży, także samolotem. Po złożeniu przypomina rozmiarami małą torbę, a dzięki dołączonemu paskowi można przenosić go na ramieniu. Ponadto dołączony jest do niego pokrowiec, który uchroni wspomniany model przed uszkodzeniami podczas transportu. 

W ofercie marki X-lander można wybrać także model typowo – X-Cite. Jest zwrotny, lekki i łatwy w manewrowaniu, ponadto zastosowano w nim siedzisko kubełkowe, odciążające kręgosłup oraz stawy biodrowe, co wpływa korzystnie na rozwój dziecka. 

Każdy z wymienionych modeli spełnia wszelkie normy bezpieczeństwa, w tym europejskie.

Zobacz również inne wpisy oraz produkty: