X-Move może być tylko jeden

Wiele wózków startuje w zawodach o uznanie użytkowników. Te wyścigi o bycie najlepszym, mobilizują Nas do ciągłych poprawek i ulepszeń. Pytamy, za co kochacie X-Move i dostajemy mnóstwo wspaniałych odpowiedzi:
„Za moc, za wytrzymałość, za klasę, za wygodę dla dziecka i kierowcy wózka! Jest niezastąpiony w podróżach na trudnym terenie, oświetlony (widoczny), pojemny i o konkretnym stelażu 🙂
Jest wspaniały 🙂 Mam i nie zamieniłabym na żaden inny ponieważ jest idealny”
„Góry, kostka brukowa przed domem i łąki na spacerze z psem mu nie straszne. Prowadzi się jednym paluszkiem mimo kosza wypełnionego zakupami ???? niedługo będziemy go testować na drugim maluchu, bo oczywiście nie zamierzam go zmieniać”

Wózek moov Kinderkraft na tle marki X-lander

Inni producenci wpadli na pomysł, żeby wykorzystać sławę i wspaniałą opinię o X-Move, wprowadzając na rynek wózek o bardzo podobnej nazwie jak moov czy xmoov. Zrobiliśmy małe porównanie, żeby opisać, na co zwrócić uwagę, oglądając wózek X-Move marki X-landera a wózek Moov z firmy Kinderkraft.

Wózek 3w1 X-Move a wózek 3w1 XMoov

Zacznijmy od gondoli, która w naszym wózku, zapewnia maleńkiemu dziecku komfortowy sen. Posiada dużą budkę z regulowanym daszkiem, którym w całości możesz osłonić leżące w gondoli Maleństwo. Posiada też panel wentylacyjny, którym dostarczane jest świeże powietrze do wnętrza gondoli. Uchwyt do noszenia gondoli gwarantuje stabilne przenoszenie dziecka wewnątrz. Tego typu rozwiązań nie posiada wózek moov Kinderkraft. Pod względem funkcjonalności gondola moov Kinderkraft znacząco różni się od naszej. Warto zwrócić też uwagę na cicho składaną budkę w naszej gondoli oraz ciche napy, które nie wybudzą Twojego Maluszka ze snu.

X-lander to jakość wykonania i wygoda dla dziecka, jak i rodzica

X-landerowy model, posiada bardzo wygodne, miękko wypełnione siedzisko. Jest na tyle obszerne, że wygodnie siedzi w nim nawet 3. letnie dziecko. Spacerówka zmieści dziecko w zimowym śpiworze czy ciepłej kurtce. W odróżnieniu od wózka dziecięcego moov firmy Kinderkraft, nasz model posiada regulowany podnóżek, który zawsze możesz dostosować do pozycji dziecka i powiększyć przestrzeń do drzemki ustawiając je poziomo. W naszym wózku jest wysokie oparcie siedziska w spacerówce i duża przestrzeń nad głową. Dzięki czemu z wózka mogą korzystać wysokie dzieci, do końca okresu wózkowego. Nasz model posiada bardzo obszerną budkę z filtrem UV50, która w całości zakrywa dziecko przed słońcem czy wiatrem. W odróżnieniu od wózka moov, posiada także panel wentylacyjny, który zapewnia cyrkulację powietrza wewnątrz siedziska spacerowego. Takie detale jak delikatna i miła w dotyku podszewka w budce, kieszonka na smoczek to czasem niezauważalne drobiazgi, które przekładają na komfort użytkowania przez dziecko. Wiemy, jak ważne dla Rodziców jest zdrowy rozwój ich dziecka. Tu absolutnie nie ma miejsca na kompromisy. Dlatego w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo drukujemy odblaski na budce, umieszczamy panel Led, dla zwiększonej widoczności wózka po zmierzchu i korzystamy tylko z certyfikowanych tkanin. Spełniamy wymagające normy bezpieczeństwa, potwierdzone takimi certyfikatami jak TUV.

Różnic jest bardzo wiele, na tle dużo, że trudno znaleźć czasem podobieństwa kultowego modelu X-landera z wózkiem moov Kinderkraft. Wózek próbuje łudząco podobną nazwą moov, czy xmoov zdobyć nie swoich miłośników. Zdecydowanie jednak warto kierować najwyższą jakością produktu i nie dać się zwieść zbliżonej nazwie. Wózek to przede wszystkim bezpieczeństwo i komfort podróżowania dzieci. Dobrze zaprojektowany i perfekcyjnie wykonany ma także wpływ na właściwy rozwój dziecka, stąd warto przed zakupem upewnić się, że wybieramy najlepszy wózek dla naszego maluszka. Wiemy, że nie łatwo odnaleźć się w gąszczu nowych nazw i marek, które pojawiają się dookoła. W razie pytań, czy wątpliwości zadzwońcie do nas, lub napiszcie. Chętnie pomożemy.
+48 34 366 84 48 lub support@x-lander.com