Dwójka dzieci oznacza podwójne zapotrzebowanie na różne produkty i akcesoria do wózków. Z pomocą przychodzą torby do wózka bliźniaczego. Wiele z nich wyróżnia znacznie większa pojemność w odróżnieniu od klasycznych toreb, dzięki czemu pozwalają zabrać na spacer wszelkie niezbędne rzeczy dla dwojga pociech. Dedykowane torby do wózków bliźniaczych nie są jednak popularne na rynku, gdyż bardzo rzadko są wybierane przez rodziców. Dzieje się tak z kilku powodów, o czym nieco szerzej napiszemy poniżej.

Czy warto wybrać dedykowaną torbę do wózka bliźniaczego? Czy to praktyczne rozwiązanie?

Dedykowane do wózków bliźniaczych torby uchodzą za bardzo mało praktyczne, oraz mało użyteczne, mimo faktu, iż pozwalają pomieścić znacznie więcej rzeczy. Wynika to m.in. z nastepujących powodów:

Ciekawa i bardzo praktyczna alternatywa dla torby do wózka bliźniaczego

Poszukując idealnego rozwiązania dla wózków bliźniaczych, zdecydowanie warto wskazać na placek do wózków. Jest rozwiązanie niezwykle praktyczne. 

Przykładowo plecak X-Venture montuje się na rączce wózka bliźniaczego poprzez specjalne paski na rzepy. Pozwala to zamocować plecak praktycznie na rączce każdego modelu wózka, w tym także bliźniaczego. Jego uniwersalny kształt i kolory będę współgrały z linią wielu modeli, a zawartość sięgająca 14 litrów z powodzeniem wystarczy, by zabrać najpotrzebniejsze rzeczy dla dwójki dzieci. Plecak do wózka bliźniaczego cechuje jeszcze jedna, kluczowa korzyść – w razie konieczność można go bardzo łatwo odpiąć od wózka i założyć na plecy. Dzięki temu ręce są „wolne” i można w razie potrzeby także oddalić się od wózka. 

X-Venture pełniący w opisywanej formie funkcję torby do wózka bliźniaczego jest ponadto wyposażony w turystyczny przewijak oraz specjalne etui na butelkę, która przez długi czas będzie utrzymywać ciepło napoju. Z boku znajdziemy kieszonkę na mokre chusteczki, które z łatwością wyjmiemy bez ściągania plecaka z ramion.

Co bardzo istotne, plecak jest tak zaprojektowany, by poprzez wiele praktycznych przegród i kieszeni pozwalał przenosić w uporządkowany sposób dużo niezbędnych na spacerach rzeczy. Ponadto wyróżnia się modnym fasonem, co sprawia, że jest także niezwykle atrakcyjnym dodatkiem do stylizacji. Można go zatem używać także na co dzień, czy nawet na spotkania biznesowe – dodaje szyku, a dedykowana miękka przegroda na laptopa dodatkowo zwiększa jego praktyczność i uniwersalność.

Wybieramy idealne rozwiazanie mające pełnić funkcję torby do wózka bliźniaczego

Podsumowując, można jednoznacznie stwierdzić, iż zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest wybór plecaka do wózka bliźniaczego, pełniącego formę torby, a niżeli dedykowany bezpośrednio w tym celu produkt. Przykładowo model wózka X-Double, doskonale wygląda z plecakiem X-Venture, tworząc niezwykle praktyczny zestaw, który jednocześnie prezentuje się modnie oraz nowocześnie. Wybierając placek, czy też torbę do wózka bliźniaczego, zawsze warto także zwracać uwagę na jakość użytego materiału i samego wykonania. Ze względów praktycznych takie torby są narażone na różne warunki atmosferyczne, uszkodzenia, oraz dużą intensywność użytkowania, co oznacza, iż muszą być wytrzymałe i solidnie wykonane. 

Zobacz także: