Co powinno cechować torbę dla mamy

Idealna torba dla mamy, która dodatkowo towarzyszy jej na wspólnych spacerach wózkowych z dzieckiem musi być pojemna, praktyczna i estetycznie wykonana. Powinna także pomieścić wszystkie niezbędniki dla dziecka. Dużym ułatwieniem jest możliwość wpięcia jej do ramy wózka, co umożliwia bezproblemowy transport. Torba dla mamy powinna także być poręczna, ergonomiczna, z przemyślanymi przegrodami i kieszeniami, tak, by łatwo i sprawnie można było nie tylko wszystko pomieścić, ale także szybko odnaleźć.

Jaką torbę do wózka wybrać?

Niektóre mamy decydują się na torbę do wózka dopasowaną do koloru lub wzoru innych akcesoriów, które tworzą cały zestaw. Nie jest to jednak reguła. Torba dla mamy musi być przede wszystkim praktyczna i dobrze wykonana. Warto tutaj wskazać torbę X-Bag od marki X-lander, która jest dopasowana także kolorystycznie do tapicerki wózka. Przede wszystkim jest ona niezwykle funkcjonalna, ponieważ mieści aż 15 litrów ładunku, na który składają się wszystkie niezbędne elementy dla maleństwa. Co więcej, jest dostępna w wielu odcieniach – jasnych i ciemnych. W zestawie znajdziemy ponadto przewijak turystyczny, termos na butelkę i zapinaną saszetkę. Odpowiednio dobrana torba dla mamy ułatwi wspólne wyjścia z dzieckiem, pozwoli także być gotową na każdą ewentualność, niezależnie od tego, co spotka nas i naszego maluszka danego dnia.

Co znajdziemy w torbie dla mamy?

Torba dla mamy musi pomieścić bardzo dużo niezbędnych rzeczy, które są potrzebne na wspólne spacery z dzieckiem. Do podstawowego wyposażenia, które najcześciej znajduje się w tobie mamy, można zaliczyć m.in.: butelkę z mlekiem, podkład do przewijania, pieluchy na zmianę, chusteczki, smoczek, gryzaki, kilka zabawek od maluszka, kocyk, itp. W zależności od warunków i pory roku, także mogą tam znaleźć się preparaty odstraszające owady, czy np. krem z filtrem UV. Dobrze, by w torbie dla mamy zmieściły się także ubranka na zmianę dla dziecka, jak również np. dokumenty, portfel, klucze, czy telefon od mamy.

Wszystko, co niezbędne jest zawsze pod ręką

W torbie dla mamy, wszystkie niezbędne rzeczy są zawsze pod ręką. Zapewnia to przemyślana budowa takiej dedykowanej torby. Przykładowo w oparciu o model X-Bag marki X-lander warto zwrócić uwagę, że torba wyposażona jest w liczne przegrody, oraz zapinane kieszenie. Dodatkowo torba wyposażona jest w termiczne etui na butelkę, która utrzyma odpowiednią temperaturę mleka, oraz turystyczny przewijak niezwykle przydatny podczas spacerów. Można ją ponadto jednym „kliknięciem” bardzo łatwo zainstalować na ramie wózków X-lander. Można również taką torbę nosić na ramieniu, gdyż wyposażona jest w szeroki pasek. Dzięki temu niezależnie od okoliczności mama jest zawsze przygotowana do spaceru z dzieckiem.

Zobacz także: