Wieczorny spacery z niemowlakiem

Spacery z niemowlakiem wieczorem wpisują się w zalecaną przez specjalistów aktywność fizyczną. Według Światowej Organizacji Zdrowia powinniśmy dziennie pokonywać minimum 10 tysięcy kroków, dlatego w taką aktywność warto wpleść regularne spacery z niemowlakiem wieczorem. Należy zaznaczyć, że zarówno w przypadku niemowląt, jak i ich rodziców wieczorne spacery mają pozytywny wpływ na zdrowie. Głównie ze względu na dostarczenie większej ilości tlenu, które ma ogromne znaczenie dla prawidłowej pracy mózgu oraz serca.

Spacery z niemowlakiem wieczorem w czasie lata

Gorące, letnie miesiące nie sprzyjają przechadzkom z maluchem. Z powodu silnego nasłonecznienia, które może wywoływać oparzenia skóry, najlepszym pomysłem są spacery z niemowlakiem wieczorem. Latem wieczory są bardzo ciepłe, a zachodzące słońce nie stanowi tak dużego zagrożenia, jak w południe. Niemniej jednak przed spacerem z niemowlakiem wieczorem warto posmarować skórę dziecka kremem z odpowiednim filtrem. Na rynku dostępne są odpowiednie kosmetyki dla dzieci od pierwszego dnia życia.

Spacery z niemowlakiem wieczorem w chłodnych miesiącach roku

Na wieczorne spacery z niemowlakiem możemy wybierać się także zimą. Należy jednak pamiętać, by naszego maluszka ubrać odpowiednio do panujących warunków atmosferycznych. Mroźne, zimowe powietrze podczas spacerów z niemowlakiem wieczorem ma korzystny wpływ na układ oddechowy. Pozwala także na stopniowe zwiększanie tolerancji na chłód.

Produkty X-lander doskonale nadają się na spacer z niemowlakiem wieczorem we wszystkich porach roku

Na spacery z niemowlakiem wieczorem warto zabrać kocyk. Dla ochrony malucha przed letnim wiatrem polecamy bawełniane i bambusowe kocyki X-lander – X-Boo, X-Wrap oraz X-Swaddle. Podczas zimy na spacery z niemowlakiem wieczorem świetnym rozwiązaniem jest zastosowanie naszych śpiworków, gwarantujących ciepło, np.: X-Cosy oraz X-Cuddle.

Co zabrać na spacer z niemowlakiem wieczorem?

Oprócz kocyka, na spacery z niemowlakiem wieczorem warto zabrać także inne rzeczy. Z pewnością przydadzą się np.: słoiczki lub butelki z pokarmem, smoczek lub gryzak, zapasowe pieluszki, czy ubranko na zmianę. W tym miejscu polecamy również dedykowane torby do wózków (np. X-Bag), które pozwolą z łatwością, sprytnie pomieścić wszystkie niezbędne rzeczy. Dedykowana torba posiada odpowiednie przedziałki, czy zapinane kieszenie przeznaczone wprost na potrzeby spacerów z dzieckiem, dzięki czemu stanowi ona nieoceniony element każdego wspólnego wyjścia.

Innowacyjne rozwiązania w produktach X-lander zwiększające bezpieczeństwo podczas spacerów z niemowlakiem wieczorem

Marka X-lander przywiązuje szczególną uwagę do bezpieczeństwa podczas spacerów z niemowlakiem, co ma jeszcze większe znacznie wieczorami. Wózki X-lander wyposażone są w odblaski, które powodują zwiększenie widoczności podczas spaceru po zmierzchu. Co niezwykle ważne, jako jedni z pierwszych zastosowaliśmy diody LED w wózkach X-Move oraz X-Pulse, dzięki czemu jeszcze bardziej zwiększyła się widoczność wózka po zmroku, czy też w pochmurne dni.