Wybór najlepszego wózka dziecięcego jest niezwykle istotną kwestią kompletowania wyprawki. Przygotowując ranking wózków na rok 2022, kierowaliśmy się potrzebami dzieci, ale także rodziców. Rodzice często zwracają uwagę na funkcjonalność wózka – czy zapewnia wygodę maluchowi, jakie są jego właściwości jezdne, łatwość składania, czyszczenia, czy spełnia normy bezpieczeństwa, itd. Wszystkie wymienione cechy uwzględniliśmy w przygotowaniu autorskiego rankingu wózków dziecięcych 2022.

Poznaj propozycje X-lander w rankingu wózków dziecięcych 2022

X-Move – wózek do zadań specjalnych

W naszym rankingu wózków dziecięcych 2022 nie może zabraknąć niezawodnego produktu spod szyldu X-lander, czyli modelu X-Move. Technologia zastosowana do jego produkcji umożliwia poruszanie się po zróżnicowanym podłożu, dlatego zyskał miano „SUV-a wśród wózków”. Co zatem wyróżnia ten model? Są to m.in.:

– pompowane koła, które zapewniają doskonałą amortyzację w przestrzeni miejskiej, ale także w parku czy w lesie,

– miękkie i trwałe zawieszenie, które przenosi drgania na koła, dlatego w trakcie spaceru dziecko ma zapewniony wysoki poziom wygody

– funkcja spacerówki przód-tył, dzięki czemu maluch może obserwować świat w trakcie spaceru lub nawiązywać kontakt wzrokowy z rodzicem

– moskitiera w zestawie, chowana w podnóżku, pozwalająca na wygodne rozłożenie podczas każdej przechadzki.

X-Move w rankingu wózków dziecięcych na rok 2022 stanowi bardzo ważną pozycję, gdyż jest to wózek bardzo uniwersalny, doskonały praktycznie na każdy teren.

X-Run idealny dla aktywnych rodziców

Wózki dziecięce do biegania wpisują się w trend aktywnego spędzania czasu wspólnie z dzieckiem. Dlatego w rankingu najlepszych wózków dziecięcych 2022 nie mogło zabraknąć modelu X-Run. Jego cechami charakterystycznymi są przede wszystkim:

– odpowiednio wyważona rama wraz z pompowanymi kołami, która gwarantuje bardzo dobrą stabilność oraz przyczepność

– w amortyzacji całego wózka dziecięcego istotne jest także zastosowanie siedziska hamakowego, zapewniającego stabilność i ograniczenie drgań oddziałujących na maluszka

– w odróżnieniu od innych modeli wózków, X-Run posiada pochylone koła, które zdecydowanie podnoszą bezpieczeństwo podczas biegu

– wózek przeznaczony jest dla dzieci do 22 kg

– X-Run posiada także rozwiązania wpływające na bezpieczeństwo innych osób dzięki zastosowaniu dzwonków, identycznych, jakie stosowane są w rowerach.

X-Run plasuje się na bardzo wysokiej pozycji w rankingu wózków dziecięcych 2022, gdyż jest on idealnym kompanem aktywnych spacerów, czy nawet bardzo aktywnych wyjść z dzieckiem, w tym biegania z wózkiem.

Ultralekki wózek dziecięcy X-Fly

W rankingu dziecięcych wózków 2022 znalazło się także miejsce dla modelu idealnego do miejskich przechadzek i wypadów za miasto. Czym zachwyca rodziców wózek dziecięcy X-Fly? Są to min.:

– łatwy sposób składania, który sprawia, że rodzice szybko mogą zapakować go do samochodu,

– specjalny pasek dołączony do wózka, który umożliwia przenoszenie go jak torby na ramię,

– obszerna budka, która skutecznie osłoni dziecko w czasie spaceru przed słońcem, wiatrem i deszczem,

– wózek przeznaczony jest dla dzieci od momentu narodzin do 22 kg, ponadto ma specjalne pasy dla noworodka, zapewniające mu bezpieczeństwo w czasie spacerów

 – nowoczesna stylistyka, która doskonale wpisuje się w wielkomiejski szyk.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze najlepszego wózka dziecięcego na rok 2022?

Produkty zaprezentowane w powyższym rankingu wózków dziecięcych 2022 łączy niezwykle ważny aspekt – wszystkie one spełniają wiele rygorystycznych wymogów, w tym normy europejskie. Wybierając zatem wózki dziecięce X-lander, rodzice mają pewność, że ich maluch podczas spaceru będzie bezpieczny. Nie bez znaczenia pozostają także zastosowane odblaski czy diody LED, które zapewniają doskonałą widoczność po zmroku. Produkty zaprezentowane w rankingu wózków dziecięcych 2022 wyróżniają się także wielopokoleniową jakością, ponadto znane są ze swojej wytrzymałości. Warto dodać, że składa się je w bardzo łatwy sposób, dlatego bezproblemowo można je zapakować do bagażnika w samochodzie.

Wybór najlepszego wózka dziecięcego warto rozszerzyć o zakup akcesoriów

Przy wyborze najlepszego wózka dziecięcego, rodzice kompletują zestawy z zastosowaniem przeróżnych akcesoriów. Do wszystkich wymienionych w rankingu wózków dziecięcych 2022, marka X-lander oferuje m.in. możliwość zastosowania śpiworków zimowych, w tym nowy produkt w naszej ofercie, jak X-Warm czy kolorowe wkładki do siedziska spacerówki. Warto zwrócić także uwagę na kocyki stworzone z naturalnych tkanin, które przydadzą się podczas spacerów.

Zobacz także: