Pierwsze urodziny dziecka to niezmiernie istotna chwila, którą warto w wzniosły i uroczysty sposób celebrować. Najlepiej w gronie rodzinnym, w domowych otoczeniu, ale wkładając w organizację roczku dla dziecka całe swoje serce i zaangażowanie.

Prezent na roczek dla chłopca – katalog ponadczasowych zabawek

Występując w roli gościa niełatwo dokonać wyboru prezentu na roczek dla chłopca czy dziewczynki. Tym razem przyjrzymy się jakie propozycje niesie nam rynek zabawek dziecięcych dla rocznego chłopca. Stwórzmy krótki katalog uniwersalnych zabawek – trafmy w samo sedno zagadnienia: prezent na roczek dla chłopca. Oto efekt i krótka lista prezentów:

– mata piankowa w formie dużych puzzli z rozmaitym kolorowym nadrukiem np.: prezentująca ulice i budowle miasta, wykonana z bezpiecznego i antypoślizgowego materiału, do tego niech będzie elastyczna, miękka i łatwa w utrzymaniu czystości, a przede wszystkim przyjemna dla delikatnego ciała malucha

– klocki do budowania gigantycznych wież, zamków czy fos;

– pchacz – idealnie sprawdzi się jako prezent dla rocznego chłopca;

– suchy basen z kolorowymi piłkami, wykonany z bezpiecznej pianki, dodatkowo obszyty miękką i przyjemną dla ciała dziecka tkaniną z pluszu (np. welurową) to hit wśród prezentów,

– namiot tipi – świetny do chowania się przed całym światem – co uwielbiają małe brzdące, tworzenia kryjówki na miarę indiańskich namiotów.

Pomysł na funkcjonalny prezent na roczek dla chłopca – może wózek i akcesoria?

Roczek dziecka to nowe możliwości w kwestii wyboru prezentów dla maluszka, bowiem kochany brzdąc jest już na kolejnym etapie swojego poznawczego rozwoju. Wybór podarków jest naprawdę duży dla takiego dziecka. Prezent na roczek może być znacznie zróżnicowany cenowo, zarówno piękne i funkcjonalne drobiazgi, gadżety dziecięce, czy akcesoria na spacer, jaki i te stanowiące większą inwestycje prezenty. Na pierwszy ogień pod kątem wyboru prezentu na roczek dla chłopca wysunie się:

wózek spacerowy – postaw na ultralekki, zwrotny, który prawie, że prowadzi się sam, łatwo składany w nieduży pakunek oraz z dużą obszerna budą chroniącą przed wiatrem, deszczem i innymi warunkami pogodowymi. Wózek kompaktowy wygodny zarówno na miejskie spacery jak i strzał w dziesiątkę dla podróżników i wycieczkowiczów;

prezent dla niemowlaka

Tort z pieluszek na babyshower – jak go przygotować?

krzesełko do karmienia – pozwoli na wspólne spożywanie posiłków , ale także nauczy maluszka jedzenia przy stole. Przy wyborze fotelika warto zwrócić uwagę, by był nie tylko wygodny i komfortowy, ale bezpieczny dla dziecka, poprzez posiadane certyfikaty i by spełniał normy europejskie. Konstrukcja powinna być stabilna, a całość łatwa w utrzymaniu czystości. Rewelacyjnym rozwiązaniem jest krzesełko do karmienia X-Dine, które jest podwieszanym krzesełkiem mocowanym do blatu. Lekka i jednocześnie bardzo wytrzymała konstrukcja sprawia, że jest rewelacyjnym gadżetem zarówno do użytkowania w domu, a także pozostaje niezastąpiony podczas wyjazdów i podróży z dzieckiem. Bezpieczny, lekki, wygodny, nieduży, mobilny – to główne zalety fotelika do karmienia X-Dine.

To już zdecydowanie droższe cenowo wydatki, więc warto dokonać wspólnego zakupu ów produktów np. przez rodziców chrzestnych czy dziadków. W tym przypadku warto postawić na jakość wykonania i gwarancję bezpieczeństwa.

A może jakieś akcesoria idealne na roczkowy prezent dla chłopca?

Wózkowe akcesoria też są świetnym pomysłem. Tego typu gadżety w prosty sposób ułatwiają organizację spaceru i podróży z maluszkiem. Pomyśl chociażby o następujących: uchwyt na kubek do wózka, funkcjonalna torba do wózka, mufki czy pokrowiec przeciwdeszczowy. Wszystkie osoby, które chciałby dowiedzieć się więcej w tematyce dziecięcej zapraszamy także do naszych innych wpisów, np.:

Kiedy zmienić gondolę na spacerówkę?

Jak dbać o ząbki u niemowlaków?