Kompaktowe wózki 3w1

Kompaktowy wózek 3 w 1 daje możliwość zamontowania na jednej ramie, w zależności od potrzeby: gondoli (dla najmłodszych dzieci, już od urodzenia), siedziska spacerowego (w nieco starszym wieku), fotelika samochodowego. Jest to niezwykle praktyczne rozwiązanie dla rodziców, w jednym zestawie zawarte są sprzęty potrzebne praktycznie na cały okres wózkowy dla dziecka. Ponadto kompaktowy wózek 3w1 zajmuje mniej miejsca do przechowywania (to tylko jeden bazowy stelaż) niż dwa odrębne sprzęty. Dodatkowo wszystkie elementy utrzymane są w jednolitej stylistyce i estetyce wykonania, co tworzy spójną całość. Zakup kompaktowego wózka 3 w 1 wiąże się z także z oszczędnością pieniędzy. Takie kompleksowe rozwiązania 3 w 1 to obecnie pełna gama możliwości i funkcjonalności każdego wariantu.

Kompaktowy wózek 3w1 X-Move

Kompaktowy wózek 3w1 X-Run

Wózek 3 w 1 w wersji kompaktowej – główne zalety

Kompaktowy wózek 3 w 1 jest doskonałym rozwiązaniem dla aktywnych i często przemieszczających się rodziców. Idealny, kompaktowy wózek 3 w 1 powinien cechować się następującymi właściwościami:

 • lekka, aluminiowa konstrukcja,
 • dobra i miękka amortyzacja, pozwalająca płynnie pokonywać miejskie nierówności,
 • wykonanie z impregnowanego materiału z filtrem UV50,
 • zabezpieczenie wózka narażonego na zabrudzenia, np.: od butów dziecka – poprzez zastosowanie odpowiedniej tkaniny,
 • duży, najlepiej dodatkowo powiększany kosz zakupowy,
 • obszerna budka, np.: z dodatkowym daszkiem na jej zakończeniu, który sprawia, że dziecko nawet w pozycji leżącej jest niemal całkowicie chronione przed słońcem,
 • regulowane siedzisko i podnóżek,
 • szybkie i łatwe składanie wózka,
 • ergonomiczne kształty i łatwość manewrowania,
 • wygodna i ergonomiczna rączka,
 • odpowiednia widoczność wózka po zmroku dzięki zastosowaniu bardzo skutecznego oświetlenia ledowego i elementów odblaskowych.

Miejska terenówka – polecamy klasyczne wózki 3 w 1 w kompaktowym wydaniu

Świetnym przykładem kompaktowego wózka 3w1 jest model X-Cite. Pozwala on przewozić dzieci już od pierwszych dni życia. Ten kompaktowy model wózka 3w1 wyposażony jest w siedzisko kubełkowe, które poprzez dedykowaną wkładkę spłycającą (X-Rest), można przystosować do przewożenia dzieci już od urodzenia. X-Cite wzbogacony o wkładkę X-Rest pełni funkcję gondoli. Wózek jest niezwykle zgrabny, lekki w przenoszeniu oraz bardzo zwrotny. Dzięki temu można płynnie, łatwo i bardzo wygodnie poruszać się po mieście, zapewniając dziecku jednocześnie bezpieczeństwo oraz komfort.

Wózki dla dzieci

Gondole

Wózek cechuje także obszerna budka, z dodatkowym panelem oraz daszkiem, co chroni dziecko przed słońcem, wiatrem i opadami. Wyposażony jest w dodatkowe diody led, które zwiększają widoczność nawet o 50 m. Można także z łatwością zmienić kierunek, w jakim skierowane jest siedzisko, chroniąc dziecko przykładowo przed wiatrem, słońcem, czy chcąc mieć z maluszkiem kontakt wzrokowy (co jest kluczowe zwłaszcza w przypadku najmłodszych dzieci, które czują się jeszcze niepewnie po przełożeniu do wózka spacerowego). Wózek X-Cite płynnie i łatwo składa się wraz z siedziskiem. W razie konieczności przetransportowania nie trzeba go podnosić, wystarczy pociągnąć na tylnych kołach za rączkę, tak jak ciągniemy  walizkę podróżną. To bardzo praktyczne rozwiązanie, które nadaje wózkowi 3w1 cech bardzo kompaktowego.

Kompaktowe wózki 3w1 to doskonałe rozwiązania technologiczne, piękny design oraz praktyczne funkcjonalności, które podnoszą komfort każdego spaceru z dzieckiem. Polecamy także:

Wózki dla aktywnych rodziców – czyli praktyczne rozwiązania ułatwiające wspólne wyjścia z dzieckiem

Czym kierować się przy wyborze najlepszego wózka dziecięcego?

Jaki wózek wybrać dla bliźniaków – lista najważniejszych cech

Akcesoria dla aktywnych rodziców – czyli jak w praktyczny sposób ułatwić sobie każdy spacer?