Jakiej firmy wózek wybrać?

Będąc na etapie zakupu wózka, pojawia się wiele pytań odnośnie tego, jakiej firmy wózek wybrać? W związku z tym przygotowaliśmy krótki wpis, który wskazuje na praktyczne rozwiązania, oraz na kryteria, które warto brać pod uwagę wybierając konkretnego producenta wózka. W naszym wpisie będziemy bazować na rozwiązaniach marki X-lander, która uznawana jest w branży wózków, jako jedna z najlepszych. 

Wybierz firmę, który zapewnia najwyższe bezpieczeństwo oraz komfort podróży dla dziecka

W kwestii tego, jakiej firmy wózek wybrać, zdecydowanie można polegać na marce X-lander. Produkujemy przede wszystkim bezpieczne i komfortowe wózki, które prezentują się modnie i stylowo. Kluczowe jest tutaj bezpieczeństwo – każdy wózek wykonany jest z atestowanych materiałów, przyjaznych dzieciom. Wózki posiadają odpowiednie certyfikaty, potwierdzające ich wysoką jakość. Przechodzą specjalne testy, gdzie sprawdzane są poszczególne podzespoły, jak i wytrzymałość. Stosuje się także dedykowane ledy ukryte w podnóżku, by zwiększyć widoczność po zmroku. Wózki także są odpowiednio wyważone, dzięki czemu właściwie dobrany środek ciężkości sprawia, iż każdy model prowadzi się praktycznie sam. Wózki producenta X-lander wyróżniają się także szeregiem praktycznych rozwiązań, które mocno podnoszą komfort podróżowania i  sprawdzają się doskonale podczas każdego spaceru. Mowa między innymi o dużych budkach, zastosowaniu amortyzacji, pompowanych, czy łożyskowanych kołach, czy dużej ergonomii wykonania. Wszystkie wózki producenta X-lander cechuje duża łatwość prowadzenia, jak również intuicyjne i łatwe składanie. Są projektowane tak, by zapewnić bezpieczeństwo i komfort dziecku, oraz rodzicom.

Warto wybrać producenta, który oferuje wiele rodzajów wózków

Warto dodać, że dobrze wybrać firmę, która oferuje różne modele wózków, w zależności od indywidualnych oczekiwań każdego klienta. To ważna cecha, gdyż w okresie wózkowym dziecka, zmieniają się potrzeby względem rodzaju wózka. Przede wszystkim ok. 6 miesiąca, gdy dziecko potrafi już samodzielnie siadać, należy zamienić gondolę na wózek spacerowy. Można w tym przypadku kupić zestaw 3w1, który znajdują się w ofercie firmy X-lander i wówczas nie ma potrzeby kupowania oddzielnie: wózka gondoli oraz modelu spacerowego. Wystarczy tylko wypiąć z ramy gondolę i wpiąć siedzisko spacerowe. W trakcie okresu wózkowego mogą także zmieniać się potrzeby rodziców, bądź pojawiać nowe, jak na przykład częste podróże. Tutaj idealnym przykładem jest model lekkiej spacerówki X-Fly, który waży zaledwie 6,9 kg i po złożeniu można go przenosić na ramieniu, jak torbę dzięki załączonemu w nim pasku. Część rodziców chce także spędzać czas z dziećmi aktywnie, uprawiając sport i w takim przypadku absolutnie idealnym okaże się bezkonkurencyjny wózek biegowy X-Run. Może się także zdarzyć konieczność poruszania się po trudnym terenie, wówczas doskonale sprawdzi się wózek X-Move. W ofercie producenta znajduje się także m.in. wózek dla dwójki dzieci X-Double. Warto mieć zatem na uwadze, wybierając firmę wózka, że zdecydowanie korzystniej jest móc w przyszłości dobierać kolejne produkty, czy też akcesoria jednego producenta. Dzięki temu zyskamy pewność, że wszystkie elementy będą zawsze spójne i kompatybilne.

Istotne jest, by marka wózka oferowała także dedykowane akcesoria

Kupując wózek, wybierzmy firmę, która posiada w ofercie także akcesoria wózkowe. Na etapie samego zakupu często nie zwracamy na to uwagi, jednak w praktyce okazuje się, że to niezwykle przydatne gadżety. Przykładowo absolutnym must have jest dedykowana torba do wózka. W przypadku producenta X-lander mamy dedykowaną, zaprojektowaną torbę (X-Bag), która posiada wiele przegródek, osobną kieszonkę na mokre chusteczki, można ją bardzo łatwo zamocować na ramie , lub odczepić i zabrać ze sobą np. na zakupy do sklepu.W ofercie znajdziemy również torbę X-Rollbag , która ma możliwość szybkiego zwinięcia lub rozwinięcia ,w zależności od potrzeb, co pozwoli nam na przechowanie dodatkowych rzeczy, jest również nieprzemakalna. Innym praktycznym akcesorium jest np. śpiworek dla dziecka, który miło otuli malucha..  Zobacz także uchwyt na kubek/butelkę, czy praktyczne pokrowce na koła, które zabezpieczą podłogę w domu. Mając na uwadze powyższe, zdecydowanie polecamy wybrać producenta wózków, który zapewni kompleksowo całą „wózkową wyprawkę”. To sprawi, że wszystkie elementy będą nie tylko spójne wizualnie, utrzymane w podobnej linii, ale także kompatybilne ze sobą. 

Jaka firma będzie najlepsza? Jaka jest godna zaufania?

Zdecydowanie ta, która zapewni odpowiednie bezpieczeństwo dziecku, wysoką jakość oraz modny, atrakcyjny design. Nie bez znaczenia pozostaje tutaj doświadczenie firmy, oraz podejście do oferowanych produktów. Ważne jest także, by firma oferująca wózki wykonywała badanie rynku, potrzeb rodziców względem poszczególnych modeli. Warto postawić na firmę, która oferuje wózki praktyczne, przemyślane i zaprojektowane pod indywidualne potrzeby. Przewagą może być także usługa serwisowania wózków przez producenta w czasie użytkowania. Taka usługa nie tylko zapewnia dłuższą, wysoką jakość wózków podczas użytkowania, ale także dowodzi, że producent jest pewien jakości produktów. Doświadczenie i staż firmy oferującej wózki także ma znaczenie, nie tylko dlatego, że potwierdza jakość, ale także zapewnia poczucie bezpieczeństwa względem ewentualnych części zamiennych, czy potrzeby zakupu w przyszłości akcesoriów, czy też innego modelu wózka. Stabilna firma daje pod tym względem poczucie bezpieczeństwa.

Jak znaleźć odpowiednią firmę oferującą wózki?

W dobie internetu najłatwiej znaleźć odpowiednią firmę oferującą swoje produkty w sieci. Polecamy także zakup wózka bezpośrednio od producenta, albo autoryzowanych dystrybutorów. Zdecydowanie polecamy wybór firmy X-lander, która oferuje swoje produkty zarówno w sklepie internetowym, jak również stacjonarnie w swojej siedzibie w Częstochowie, oraz wielu miastach na terenie kraju oraz za granicą. X-lander to godny zaufania producent wózków oraz akcesoriów wózkowych, który swoją renomę i niezwykle pozytywne opinie użytkowników zyskał dzięki najwyższej jakości produktom projektowym wprost pod potrzeby dzieci oraz rodziców. Wszystkie osoby poszukujące odpowiedniej firmy oferującej wózki dla dzieci zapraszam do sprawdzenia oferty firmy X-lander.

Zobacz również: