Plecak dla mamy stanowi bardzo dobrą alternatywę dla klasycznych toreb do wózka, gdyż można go wykorzystać także jako dodatek do stylizacji podczas wyjścia na zakupy lub spotkania ze znajomymi. Ponadto w przypadku modelu X-Venture, mama może taki plecak stosować również, jako torbę na laptopa. Posiada on nie tylko odpowiednią rączkę do przenoszenia, ale także dedykowaną, miękką przegrodę zaprojektowaną właśnie na przechowywanie laptopa. Plecak dla mamy może być w takim przypadku z powodzeniem stosowany także na spotkaniach biznesowych, co sprawia, że staje się niezwykle praktycznym i uniwersalnym rozwiązaniem. Co ważne, poza użytecznością, cechuje go także nowoczesny i bardzo uniwersalny design, dzięki czemu staje się modnym dopełnieniem kobiecej stylizacji.

Najczęściej występujące fasony plecaków dla mamy

Plecak dla mamy stał się efektownym dodatkiem wobec całej stylizacji, będąc także przydatnym akcesorium podczas spacerów z dzieckiem. Wśród modeli plecaków dla mamy dominują przede wszystkim małe plecaczki wykonane z modnej tkaniny. Ogromną popularnością cieszą się jednak plecaki dla mamy o regularnych, prostokątnych kształtach, ale także te, które przypominają wyglądem mini plecami turystyczne. Pozwalają one na pomieszczenie wielu niezbędnych rzeczy na wspólny spacer z naszym maluszkiem. Istotne jest, by plecak był na tyle pojemy, a fason na tyle funkcjonalny, aby nie tylko pomieścić wszystkie rzeczy, ale także zapewnić do nich łatwy i szybki dostęp.

Najmodniejsze kolory plecaków dla mamy

Plecaki do mamy tworzone są w wielu najmodniejszych odcieniach, które z łatwością dopasujemy do stylizacji czy koloru wózka. Dlatego plecaki dla mamy występują przede wszystkim w odcieniach pastelowych – delikatnych błękitach, czy przykładowo beżach.

Co charakteryzuje dobre plecaki dla mamy?

Plecak dla mamy spełnia najczęściej dwie zasadnicze funkcje – jest nierozłącznym elementem wspólnych spacerów z dzieckiem, a jednocześnie niezwykle praktycznym atrybutem codzienności – zabierany na zakupy, czy do pracy. Musi w takim przypadku pomieścić wiele niezbędnych rzeczy, ale także musi być pojemny i niezwykle funkcjonalny oraz wytrzymały. Plecak powinien być wykonany z solidnego materiału, z możliwością łatwego zainstalowania do wózka. Plecak musi być wyposażony w wiele różnych kieszeni, przegródek, także oddzielnie zapinanych. Warto by był wyposażony w dedykowaną przegrodę na laptopa, oraz wodoodporną kieszeń na mokre chusteczki. Dobrze, aby w miarę możliwości cechował się odpornością na warunki atmosferyczne. Istotne jest także, aby posiadał modny, stylowy design i był wykonany z dbałością o szczegóły.

Plecak dla mamy marki X-lander to niezbędny atrybut podczas spacerów

Użyteczność i stylowy wygląd, to cechy, które łączy w sobie plecak dla mam od marki X-lander. Nasz model X-Venture występuje w dwóch mocnych kolorach – niebieskim oraz beżowym. Pojemność tego plecaka dla mamy sięga 14 litrów, dlatego z powodzeniem można w nim przechowywać wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy. Znajdujące się w nim przegródki pozwalają utrzymać porządek w plecaku. Do plecaka dla mamy dołączone są także inne produkty – turystyczny przewijak, a także termiczne opakowanie na butelkę z napojem dla dziecka. Warto zwrócić również uwagę na kieszeń na mokre chusteczki znajdującą się z boku plecaka dla mamy. Posiada ona wygodne zapięcie, dlatego możemy z łatwością wyciągnąć chusteczki z plecaka, bez ściągania go z pleców. Plecak dla mamy jest świetnym wyborem także dlatego, iż bardzo łatwo można go zamontować na rączce wózka. Wystarczy zapiąć dwa paski na rzepy. Mama nie będzie miała także problemu z czyszczeniem plecaka. Jego wnętrze wykonane jest z tkaniny, którą można przetrzeć wilgotną szmatką, bez konieczności prania całego plecaka. Plecak dla mamy X-lander posiada także 4 zewnętrze kieszenie zapinane na zamek, oraz dedykowaną przegrodę na laptopa. Taki plecak dla mamy sprawdzi się zarówno w codziennym użytkowaniu, jak i w formie stylowego dodatku do stylizacji na bardziej formalne wyjścia. 

Zobacz również: