Spacerówka na wakacje?

Ciepłe, letnie oraz długie dni zbliżają się dużymi krokami. To fantastyczny czas, pogoda i długość dnia sprzyjają wakacyjnym wyjazdom, a słońce wprawia w dobry nastrój i napędza do działania. Często pojawia się pytanie – jaką spacerówkę wybrać na wakacje? Przygotowaliśmy dla was propozycje, które sprawdzą się idealnie niezależnie, gdzie planujesz spędzić tegoroczny urlop.

Poznaj cechy doskonałej spacerówki na wakacje

Teren, po którym jeździmy wózkiem bywa bardzo różny. Zwróć uwagę na rozmiar wózka, zwłaszcza jeśli planujesz podróż samolotem. Wygodę podróży zapewnisz sobie z wózkiem o niewielkich rozmiarach. Jednak nie oznacza to, że będzie on mniej wygodny dla Twojego dziecka. Wiemy jak ważne jest bezpieczeństwo i komfort jazdy każdego malucha, dlatego więc tworzymy wózki spacerowe najwyższej jakości. Przykładowo jako doskonały wózek wakacyjny, idealny na podróże, można wskazać model X-FLY. Jest to kompaktowy wózek, który możesz zabrać na pokład samolotu. Jego waga to zaledwie 6.9 kilograma, szybko się go składa, a wyglądem przypomina małą walizkę. Dołączony pasek pozwala przenosić wózek tak samo, jak torbę na ramię. Przyznać trzeba, że to bardzo wygodne rozwiązanie. Kolejną zaletą, o której nie można nie wspomnieć jest budka. Oprócz otwierania i zamykania budki zupełnie bezdźwięcznie, tkanina, z której wykonany jest wózek w tym również budka, posiada najwyższy protektor przepuszczalności promieni słonecznych UPF 50+. Wszystko to z miłości do dzieci, dbając o ich zdrowie i bezpieczeństwo. X-FLY to również nowoczesny wygląd z dodatkowymi odblaskami. Dla jeszcze lepszej widoczność umieściliśmy dodatkowy odblask na podnóżku wózka. Dzięki temu wózek jest widoczny z każdej strony.

Wózek idealny na trudny teren

Każdy ma czasem ochotę odpocząć od zgiełku miast. Jeśli lubicie wyciszyć się w lesie, albo właśnie po raz pierwszy tegoroczne wakacje macie ochotę spędzić z dala od miejskich dróg warto pomyśleć o spacerówce do zadań specjalnych. Z trudnymi terenami poradzi doskonale spacerówka X-MOVE. SUV wśród wózków o dużych możliwościach, który dostosowuje się do sytuacji. Łagodne górskie czy leśne tereny nie są żadnym problemem dla pompowanych kół. X-MOVE również płynnie się prowadzi i jest świetnie amortyzowany, a miękkie zawieszenie jeszcze bardziej chroni Twoje dziecko przed wstrząsami. Wiemy też, jak ważna jest bliskość dziecka z rodzicem oraz kontakt wzrokowy dlatego właśnie zastosowaliśmy praktyczne rozwiązanie jakim jest, możliwość wpięcia spacerówki przodem lub tyłem do rodzica. Rozkładana budka, którą powiększysz błyskawicznie zapewnia komfortowe warunki malucha bez względu na to, jaka jest pogoda. Kolejną zaletą jest idealnie dopasowana moskitiera w podnóżku. Będzie ona zbawienna, wszędzie tam, gdzie dziecko podczas podróży może być narażone na ukąszenie owadów.

Podsumowując, jaka powinna być spacerówka na wakacje?

Oczywiście taka, którą wykorzystasz przez kolejne miesiące w roku. Zarówno polecany model X-FLY oraz X-MOVE są uniwersalnymi wózkami, które skradły serca użytkowników i ich rodziców. Serdecznie polecamy poznać także inne modele wózków marki X-lander, które także doskonale sprawdzą się, jako wózki spacerowe na wakacje – zobacz wszystkie modele wózków na wakacje.

Zobacz również inne wpisy oraz produkty:

Jaki wózek na zakupy?

Jaki wózek na jesień?

Podpowiadamy, jaki wózek w góry będzie najlepszy?

Wózek do biegania

Wózek podwójny

Przyczepka do roweru Booster 2

Lekka spacerówka

Spacerówki