Spacerówka do półrocznego dziecka?

Twój ukochany maluszek niebawem zacznie 6 miesiąc życia. Pierwsze pół roku życia to wyjątkowy, pełen wzruszeń czas. Dziecko przez ten czas poczyniło milowe kroki w swoim rozwoju ruchowym, zmysłowym i poznawczym. Od narodzin dziecko również sporo urosło, czas zatem pomyśleć o wygodnej spacerówce, by zwiększyć komfort i bezpieczeństwo jazdy. Jaka spacerówka dla półrocznego dziecka będzie najlepsza? Zacznijmy najpierw od tego, kiedy zamienić gondole na spacerówkę.

Kiedy zmienić gondole na spacerówkę?

Wyprawka dla malucha zawiera kilka obowiązkowych elementów, bez których trudno wyobrazić sobie opiekę nad dzieckiem. Jednym z nich jest wózek. Temat wyboru wózka nurtuje wszystkich przyszłych rodziców. Warto więc poznać go bliżej i wkroczyć w rodzicielstwo z absolutnym przekonaniem, że wybrało się najlepszą opcję dla siebie i swojego dziecka. Przyjmuje się, że dziecko bezpiecznie można przewozić w gondoli do ok. 6 miesiąca życia w tym okresie dziecko często zaczyna siadać oraz sprawnie przewraca się na boki. Jest to jednak wiek umowny, ponieważ, niektóre maluchy siadają lub podejmują próby siadania wcześniej. Gdy tak się dzieję, bezpiecznie jest zamienić gondole na spacerówkę.

Rodzaje wózków, czyli jaką spacerówkę dla półrocznego dziecka wybrać?

Asortyment naszego sklepu pozwoli na to, że nawet najbardziej wymagający klienci z powodzeniem znajdą w nim odpowiednie wózki dla swoich potrzeb. Wózki 3w1, wózki spacerowe, wózki do biegania, wózki dla bliźniąt. Każdy z nich cechuje się dbałością wykonania. 

X-Follow doskonałym pomysłem

Przykładowo X-FOLLOW to nowa spacerówka doskonała dla półrocznego dziecka. Idealna pod każdym względem. Miejski oraz lekki wózek spacerowy podbija serca użytkowników oraz ich rodziców. Wybierając ten model mamy do wyboru aż 6 kolorów: sunset pink, stellar sky, solar yellow, helio green, galaxy beige i cosmic blue. X-Follow przyciąga spojrzenia pięknymi kolorami i ciekawym designem. Waga tego wózka to zaledwie 7,5 kilograma, a po złożeniu zmieści się w bagażniku nawet małego samochodu. Duża i nieprzemakalna budka sprawia, że żadna pogoda podczas spaceru nie będzie nam straszna. Niezależnie czy wybierasz się na spacer czy na zakupy ta spacerówka sprawdzi się świetnie, a to za sprawą dużego kosza. Nie moglibyśmy zapomnieć również o wygodnym składaniu za pomocą specjalnego systemu. Wózek złożysz bez problemu jedną ręką. Komfortowa podróż Twojego dziecka jest dla nas priorytetem, dlatego tworzymy wózki, które zapewniają maksymalna wygodę. Oparcie w X-FOLLOW wyregulujesz dwoma rękami za pomocą taśm, zatrzymując w dowolnym momencie oparcie, dopasowując jego wysokość do potrzeb dziecka. Oparcie rozkłada się, aż do pozycji leżącej. Wiemy również jak ważna jest amortyzacja, dlatego wysoka jakość pianki, która została stworzona do wykonania kół oraz sprężyny zapewniają stabilną jazdę.

X-Cite, jako rewelacyjna spacerówka dla dziecka w wieku pół roku

X-Cite to wyjątkowy wózek dla półrocznego dziecka, który dzięki wkładce spłycającej X-Rest nadaje się do przewożenia maluszka już od pierwszych dni jego życia. Ten model to wózek miejski z siedziskiem kubełkowym, w którym oparcie, siedzisko i podnóżek stanowią całość, chroniąc tym samym Twoje maleństwo. Jeśli zastanawiasz się więc, czy Twoje dziecko może już jeździć w spacerówce odpowiedź brzmi tak. X-Cite zawiera aluminiową, bardzo lekką konstrukcję oraz wysoką jakość kół EVA odpornych na uszkodzenia. Bardzo duży regulowany kosz na zakupy oraz rzeczy dziecka. Spacerując nawet po zmroku zamontowane w podnóżku światła LED gwarantują doskonałą widoczność, obszerna budka chroni przed różnymi warunkami atmosferycznymi. Ogromną zaletą wózka jest również to że spacerówka ma możliwość wpięcia w dwie strony. Zdarza się, że dzieci czują niepokój, gdy nie widzą swoich opiekunów dlatego to duży atut, który z pewnością szybko docenisz.

Podsumowując, zapraszamy do przejrzenia całej oferty wózków idealnych dla półrocznego dziecka, gdzie z pewnością każdy znajdzie idealny model spełniający indywidualne wymagania.

Sprawdź również inne produkty oraz wpisy:

Wózek do biegania

Wózek podwójny

Lekka spacerówka

Spacerówka kubełkowa

Spacerówki

Jaki wózek do 2500 zł?

Jakiej firmy wózek wybrać?