Jak dobrze wyrazić życzenia na roczek?

Życzenia na roczek są ważnym elementem świętowania urodzin maluszka. Pierwsze urodziny dziecka są wyjątkową chwilą w jego życiu, ale także jego rodziców. Dla wielu rodziców jest to uroczysty dzień, w którym uczęszczają na mszę poświęconą dziecku, a następnie spędzają czas w gronie najbliższej rodziny i przyjaciół. Przybywający goście składają życzenia na roczek zarówno maluszkowi, jak i rodzicom. O tym, jak dobrze wyrazić życzenia na roczek i jaki upominek dołączyć można przeczytać w poniższym wpisie.

Zabawna rymowanka czy inspirujący cytat? Jakie życzenia na roczek wybrać?

Wybór życzeń na roczek jest ogromny – mamy do dyspozycji pozycje książkowe z gotową treścią życzeń. Dobrze sprawdzają się także życzenia na roczek dostępne w Internecie. Wiele z nich to unikatowe, zabawne rymowanki, które świetnie wpisują się w radosny nastrój świętowania pierwszych urodzin maluszka. Do życzeń na roczek można stosować także inspirujące cytaty myślicieli czy pisarzy, które po latach będą wyjątkową pamiątką tego wydarzenia.

Barwna kartka z życzeniami na roczek będzie wspaniałą pamiątką wyjątkowego dnia

Większość osób życzenia na roczek umieszcza na kartkach dedykowanych tego typu wydarzeniom. Doskonałym pomysłem będzie wykorzystanie spersonalizowanych kartek tworzonych na zamówienie, na przykład zawierających napisy typu „Pierwsze urodziny [imię dziecka]”. Najczęściej do życzeń dla dziecka na roczek wykorzystuje się klasyczne kartki, ale sporą popularnością cieszą się tak zwane boxy. Można na nich nanieść życzenia na roczek na poszczególnych bokach sześcianu, umieszczając jednocześnie drobny upominek. 

Warto zadbać o oryginalną oprawę życzeń dla dziecka na roczek

Życzenia na roczek umieszcza się również na dobrej jakości papierze, stosując przy tym ozdobną czcionkę. Takie oprawione życzenia na kartce można zawinąć w rulon i przewiązać kolorową wstążką. Wiele osób decyduje się także na zastosowanie życzeń na roczek wewnątrz pudełka prezentowego. Zazwyczaj wtedy do środka dołącza się prezenty o pamiątkowym charakterze, na przykład misia tworzonego na zamówienie. 

Pamiątkowy upominek, który warto dołączyć do życzeń na roczek

Poza życzeniami na roczek dobrze jest zadbać o pamiątkowy upominek dla maluszka. Najczęściej na tego typu prezent decydują się rodzice chrzestni, którzy wybierają drobną biżuterię, na przykład kolczyki czy łańcuszek. Świetnym rozwiązaniem jest również zastosowanie albumu ze zdjęciami przedstawiającymi, jak przez cały rok zmieniało się dziecko. 

Produkty X-lander, które sprawdzą się, jako prezent dołączony do życzeń na roczek

Szukając praktycznego prezentu, który można dołączyć do życzeń na roczek, warto zapoznać się z ofertą X-lander. Dobrym pomysłem będzie np. zakup jednego z naszych kocyków: 

– X-Boo stworzony jest w równych proporcjach tkaniny bambusowej i bawełnianej. Swoim wyglądem przypomina dziergany sweterek w najmodniejszych kolorach, dlatego rewelacyjnie prezentuje się podczas spacerów. Naturalna tkanina zastosowana w kocyku X-Boo sprzyja wrażliwej skórze maluszka 

– X-Swaddle jest lekkim kocykiem, stworzonym w 100% z bambusa. Wyróżnia go przykuwająca wzrok kolorystyka oraz przewiewność tkaniny, co jest niezwykle przydatne podczas letnich dni 

– X-Wrap jest produktem 2w1 – jest to kocyk, który jednocześnie pełni funkcję otulacza na nóżki maluszka. Posiada on specjalną szeroką kieszeń, do której maluch może włożyć nóżki podczas chłodniejszych dni oraz odblask zwiększający widoczność po zmroku, w łatwy sposób można go zwinąć w rulon. 

Zobacz także: