Ekskluzywne wózki dziecięce

Niewątpliwie ekskluzywne wózki dziecięce mają niebanalny design, przez co chętnie wybierane są przez rodziców podążających za aktualnymi trendami. Jednak kluczową kwestią podczas zakupu powinno być bezpieczeństwo maluszka podczas podróżowania. Wybierając gondolę, zwracajmy uwagę na to, aby była obszerna, dzięki czemu maluch będzie miał dużo miejsca, co zapewni komfort w trakcie spacerów. Z kolei w przypadku wózków spacerowych podstawa to wysokiej klasy pasy bezpieczeństwa, na przykład zapinane pięciopunktowo, przez co skutecznie minimalizuje się ryzyko samodzielnego wypięcia się przez malucha. Zarówno w pierwszym, jak i drugim przypadku istotne jest to, by budka była duża i miała szeroki zakres rozkładania, co pozwoli osłonić maluszka przed wiatrem oraz słońcem. 

Gdzie znajdziesz wysokiej klasy wózek?

Rodzicom poszukującym stylowego i ekskluzywnego wózka dziecięcego, polecamy produkty marki X-lander. Wózki są uznawane, za topowe i prestiżowe. Można wspomnieć np. o modelu X-Follow w kilku wersjach kolorystycznych. Stonowane odcienie beży i szarości, a może pastelowe odcienie błękitu i różu, czy intensywne warianty żółci i niebieskiego? W każdym wspomnianym zestawieniu X-Follow prezentuje się rewelacyjnie i bardzo nowocześnie. Zastosowano w nim 5-punktowe pasy bezpieczeństwa oraz koła z pianki EVA. Model prowadzi się bardzo płynnie, jest zwrotny i lekki. Na uwagę zasługuje fakt, że składa się go jedną ręką, co znacznie ułatwia aktywne podróżowanie z wózkiem. 

We wspomnianym modelu zastosowano również odblaski na brzegu budki oraz na kołach, dlatego widać go z daleka po zmroku. Minimalistyczny design w połączeniu z oryginalną kolorystyką sprawią, że X-Follow z pewnością wyróżni się w tłumie.

Za ekskluzywne, rodzice często uznają model biegowy X-Run, oraz SUVa wśród innych wózków – X-Move. Oba modele są idealnie dopracowane, bardzo wyróżniają się na tle konkurencji, m.in. funkcjonalnościami, właściwościami jezdnymi, a także designem. Bardzo często rodzice poszukujący ekskluzywnych produktów, wybierają jeden z tych modeli.

Przeczytaj również inne wpisy oraz zobacz produkty: