Zamknij

Nellavita testuje X-Cite

x-cite

Nellavita już ponad 7 lat temu miała okazję (i przyjemność) korzystać z wózka marki X-lander. Przez ten czas Wika i Adaś dokładnie sprawdzili wszystkie modele z naszej stajni 😉

Teraz Nellavita, przy okazji kompletowania wyprawki dla Blanki, wraca do nas z kolejną recenzją sprzętu. X-Cite został poddany surowej ocenie i bardzo dokładnie opisany. Zobaczcie, jak się spisuje gondola X-Pram Light oraz wersja spacerowa.

Żeby rozbudzić  Waszą ciekawość, załączamy poniżej obszerny fragment wpisu Nellavity oraz kilka zdjęć.

Spacerówka CITE daje naprawdę cały szereg możliwości. Jest to wózek miejski ale to wcale nie znaczy że polegnie wam gdzieś na polanie, lesie czy plaży. Znamy wielu użytkowników tego wózka , którzy go mocno chwalą i jak twierdzą daje radę wszędzie i niczego się nie boi. Starszą wersję CITE sprawdzałam na naszej działce a tam do dziś … doliny i wyboje no i zero cywilizacji… wózek jechał a ja nie umordowałam się z nim jak mops, więc na plus. Tym razem za nim wsadzę do wózka Blankę zapakowałam Adasia… niby wielki chłop bo 5lat i z wózkiem ma od dawna nie wiele wspólnego to jednak chętnie sprawdził czym będzie się wozić jego siostra. Spacerówka mimo iż wydaje się mała , wcale taka nie jest. Adam nosi ubrania na 122 a jeśli chodzi o szerokość w ramionach wcale jakoś sie nie kurczył i nie wciskał wręcz w wózek… Myślę że gdyby naprawdę musiał jechać w tym wózku to by jechał i na swój komfort pewnie by nie narzekał. Aha co więcej Młody waży jakieś 19-20 kg wózek podbił sie – wiecie do góry ala podjazd na krawężnik bez problemu! i nie dawał tez oznak utraty sił i rozpadu ;p dla mnie na plus!
Jak wam pisałam SPACERÓWKA daje wiele opcji dla rodzica zwłaszcza w umocowaniu siedziska , przodem i tyłem do rodzica w kilku wygodnych pozycjach dla dziecka.
Serdecznie zapraszamy do przeczytania całego wpisu WYPRAWKA BLANKI CZĘŚĆ 2 – 4KOŁA
CZYTAJ:  Bądź fit mamą. Ćwiczenia w ciąży i z dzieckiem w każdym wieku