Zamknij

Jak wybrać model wózka odpowiedni dla Waszej rodziny?

który wózek wybrać

Jedno z pierwszych pytań, jakie zadają sobie młodzi rodzice, to: który wózek wybrać? Bo przecież dobrze dobrany model wózka to gwarancja przyjemnych spacerów i codziennego, bezproblemowego użytkowania. Poznajcie cztery modele, wśród których na pewno znajdziecie ten idealnie dostosowany do Waszych potrzeb i stylu życia.

X-Move

To model wózka dla prawdziwych odkrywców, ponieważ sprawdza się w każdym terenie. Zarówno na równych alejkach w parku lub na miejskich chodnikach, jak i na plaży, łące czy w lesie. Duże, pompowane koła, rozkładana budka i moskitiera wbudowana w podnóżek gwarantują komfort dziecku, a diody led w podnóżku – bezpieczeństwo. Natomiast regulowany kosz zakupowy pomieści nie tylko zakupy, ale też prowiant i drobiazgi niezbędne podczas większych wypraw, np. po okolicznym lesie. Ten model powinna wybrać rodzina, która lubi spacerować po niezbadanych ścieżkach i wyjeżdżać poza równe, miejskie drogi.

x-move, który wózek wybrać

X-Run

Jeśli byliście bardzo aktywni jeszcze zanim zostaliście rodzicami, na pewno będziecie chcieli kontynuować taki styl życia. X-Run zdecydowanie Wam to ułatwi. Ten sportowy model wózka sprawdza się podczas treningów biegowych, marszobiegów czy jazdy na rolkach. Dba o komfort dziecka nawet podczas intensywnych i szybszych treningów. Wyposażony jest w pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa, dzwonek na rączce i hamulec ręczny. Można zamontować w nim zarówno gondolę dla niemowlęcia, jak i fotelik Britax Baby-Safe.

x-run, który wózek wybrać

X-Pulse

Jeśli mimo zapoznania się z kilkoma modelami nie wiecie, który wózek wybrać, najprawdopodobniej ten będzie idealny. X-Pulse to najbardziej uniwersalny i niezwykle kompaktowy model. Pompowane tylne koła gwarantują komfort na nierównej nawierzchni, odwracana spacerówka i teleskopowa rączka to świetne udogodnienia, a regulowany kosz zakupowy jest must have wózka, zarówno przy codziennych spacerach po mieście, jak i podczas zwiedzania czy przechadzek za miastem. Kompaktowość wózka i wygoda użytkowania sprawiają, że świetnie wpasuje się on w Wasz styl życia.

CZYTAJ:  Bezpieczny wózek dziecięcy - jak wybrać najlepszy?

x-pulse, który wózek wybrać

X-Cite

Mieszkacie w dużym mieście i uwielbiacie to? Model pełen miejskiego szyku i dostosowany do aktywnego stylu życia to zdecydowanie X-Cite. Jest najlżejszym i najbardziej kompaktowym wózkiem miejskim, z którym bez problemu zrobicie zakupy, pokonacie wysokie krawężniki i wąskie przejścia, np. między półkami w sklepie spożywczym. Szybko się składa, dzięki czemu nie marnujesz czasu, pakując samochód czy zostawiając wózek w przedpokoju. Jego spacerówka jest odwracana, a kosz zakupowy – regulowany. Bezpieczeństwo gwarantują maluchowi pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa i diody led w podnóżku.

x-cite, który wózek wybrać

Kiedy już odpowiecie sobie na pytanie: który wózek wybrać?, będziecie musieli zastanowić się jeszcze nad kolorem i dodatkami. Omawiane modele dostępne są w kolorach: jasno- i ciemnoszarym, beżowym, granatowym i czarnym. Wśród gadżetów na pewno warto zwrócić uwagę na takie, bez których niełatwo będzie się obejść. Są to z pewnością: X-Mug, czyli uchwyt na butelkę lub kubek termiczny (idealny zimą i podczas treningów z wózkiem), X-Muff – cieplutka rękawica zapinana na rączce wózka i X-Cover – pokrowiec przeciwdeszczowy.