Szukaj Szukaj
Szukaj
Koszyk

Filtruj dla wózka

  1. X-Cite 10produkty
  2. X-Move 10produkty
  3. X-Pulse 10produkty
  4. X-Run 2produkty

Cena

  1. 400,00 zł - 499,99 zł 2produkty
  2. 500,00 zł - 597,99 zł 8produkty

Gondole

Produkty 7

Produkty 7

Wózek z gondolą- najlepszy wybór dla Twojego dziecka

W życiu każdego młodego rodzica, przychodzi taki moment, w którym musi podjąć decyzję o tym, jaki wózek zakupi dla swojej pociechy. Naturalnie chce się dla swojego dziecka jak najlepiej, dlatego też decyzja o tym, jaki wózek i jaka gondola będą dla niego najodpowiedniejsze, zawsze jest trudna. Uwagę rodziców, powinien przykuć wózek z dużą gondolą, która zapewni dziecku wygodę, ale co najważniejsze zapewni mu stuprocentowe bezpieczeństwo. Gondola daje pewność, że spacery z naszą pociechą będą możliwe bez względu na warunki atmosferyczne panujące za oknem. Odpowiednio dobrana gondola chroni nasze dziecko zarówno przed silnym wiatrem, deszczem i śniegiem, jak i przed wysokimi temperaturami i mocnymi promieniami słonecznymi. Dodatkowo zamontowana outdoorowa parasolka do wózka X-cloud daje nam pewność, że nasze dziecko ma zapewnione możliwie najlepsze warunki. Gondole są doskonałym rozwiązaniem, jeśli zależy nam na komforcie i bezpieczeństwie naszego maleństwa.

Gondole do wózków- na co zwracać uwagę

Zanim wybierzemy gondole do wózka naszego dziecka, warto zwrócić uwagę na kilka szczegółów. Gondola powinna stabilnie łączyć się z ramą wózka oraz łatwo wpinać i wypinać się ze stelaża. Powinna posiadać takie udogodnienia jak daszek, chroniący przed słońcem, czy wentylację w budce, zapewniającą cyrkulację powietrza wewnątrz gondoli w upalne dni. Gondola do wózka musi być wykonana z wytrzymałego, sprawdzonego materiału, który gwarantowany jest certyfikatami jakości i bezpieczeństwa. Materiał, z którego wykonana jest gondola, powinien być wodoodporny, po to, aby bez obaw można było spacerować podczas gorszej pogody. Warto również zwrócić uwagę na to,jaki materiał jest wewnątrz gondoli. Czy posiada bawełniane, oddychające prześcieradełko, które zawsze można uprać. To bezpośrednio ten element będzie miał kontakt z naszym Maluszkiem. Ważne, żeby materac, na którym leży dziecko był łatwy w demontażu, oraz aby dało się go wyprać w pralce.

Warto zwrócić uwagę, jakie dodatkowe akcesoria są dołączone do gondoli. X-Pram oraz X-Pram Light posiadają w zestawie pokrowiec przeciwdeszczowy oraz moskitierę do gondoli. Wózek z gondolą można ponadto zaopatrzyć także w pewne akcesoria, które umilą nam korzystanie z niego, takie jak odpowiednia torba do wózka, outdorowa parasolka, lub mufka, które pozwolą cieszyć się z każdej chwili spędzanej z pociechą, nawet w chłodne dni.

Gondola- bezpieczeństwo i wygoda dla najmłodszych

Gondole do wózków to najlepsze rozwiązanie dla naszych najmniejszych pociech, które potrzebują specjalnej opieki i traktowania. Każdy rodzic wie, że najważniejsze jest zapewnienie swojemu maluchowi odpowiednich warunków, do prawidłowego rozwoju. Gondola do wózka gwarantuje nam i naszemu dziecku przyjemność ze spacerów oraz daje pewność, że będą one bezpieczne. Jeśli tylko odpowiednio dobierzemy gondolę do potrzeb i oczekiwań maluszka, to zagwarantujemy jemu komfort i bezpieczeństwo, a sobie pewność, że maksymalnie zabezpieczamy swoje dziecko. Dla dzieci korzystających z wózka miejskiego X-Cite, które posiada siedzisko kubełkowe, bardzo dobrym rozwiązaniem, zastępującym używanie gondoli, będzie wkładka do wózka X-Rest. Można jej używać już od pierwszych dni życia dziecka. Budowa wkładki pozwala wypełnić siedzisko, tworząc idealnie płaską powierzchnię. Dokładnie tak jak w gondoli.

Design and implementation: grupa KMK